Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy a Messenger...

Miért van az, hogy a Messenger jó pár ismerősömnél azt jelzi ki számomra, hogy állandóan fent vannak?

Figyelt kérdés

Van akinél már régebb óta ezt jelzi ki, hogy mindig fent van facebookon, de van akinél csak pár napja.

Ezt be lehet állítani? Vagy mi ez?



2017. okt. 12. 10:10
 1/1 anonim válasza:

Ugyanezt tapasztalom én is. Olyannál is, aki nem is ismerősöm, csak Messengeren vettem fel. Ahogy wifi közelében van, azonnal elérhetőnek mutatja és folyamatosan. Néha meg ugrál "1 perce volt elérhető", aztán hirtelen "4 perce volt elérhető", de néha órákig "jelenleg elérhető"-nek mutatja. Szerintem ez most valami frissítés-féle lehet.

Biztos vagyok benne, hogy nem lógnak folyamatosan fent, legalábbis akit én ismerek, tudom hogy nagyon ritkán jár fel facebookra, mégis azt jelzi, hogy szinte 0-24-ben elérthető.

2017. okt. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!