Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem megy a WIFIM, ha...

Miért nem megy a WIFIM, ha kábelon az internet megy?

Figyelt kérdés

Már több mint 2 hete nem megy a WIFIm. Már vissza is volt véve a készülék hogy cseréljék ki esetleg de semmi.Volt már újrainditva,kiosztási port megváltoztatva és nemtudok rájönni hogy mi a baja.

Zyxel tipusu wifim van.

Kérem segitsetek.



2017. okt. 14. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értesz hozzá. Hívj egy szakit, aki beállítja (persze elkezdhetném magyarázni itt neked, de úgyis csak annyit mondanál rá, hogy neked ez kínai).
2017. okt. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lett hiva szaki kb 5-6x és az annyira se ért hozzá mint én... Megpróbálnád elmagyarázni? Azért elég jól értek hozzá szerintem de ötletem sincs mi lehet a gond.
2017. okt. 14. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztosan értesz hozzá. A wifi nem eszköz hanem vezeték nélküli kommunikáció. Ha azt írod hogy volt már újraindítva....na és konfigurálva?

Te nem hozzáértő vagy hanem plug and play ember, ugyanis te csatlakoztatod és elvárod hogy működjön.

Ha azt mondod hogy az a szaki annyira sem ért hozzá mint te akkor megsúgom, az nem szakember.

Mindemellett nem értem, hogy akkor minek hívtad ki ötször.

Nézd át inkább a használati útmutatót, ha az alapján nem megy akkor meg hívj valakit aki ért hozzá

2017. okt. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!