Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem egy asus rtn10 e...

Vettem egy asus rtn10 e routert de nem csatlakozik mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Bedugtam.mindent, látja a telefon is a laptop is 100 százalékos a jel, de egyik sem tud rácsatlakoz i mi lehet a hiba?

2017. okt. 15. 14:33
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Valószínűleg nem csatlakoztattad az Internet szolgáltatódhoz megfelelően.
2017. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eleve a routerhez nem.kapcsolódik! Tehát be sem tudok lépni a router kezelöfelületéhez, az internetnek ehhez mi köze?
2017. okt. 15. 14:41
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Routert erősen ajánlott vezetékes LAN kapcsolaton keresztül konfigurálni. Míg a router nincs beállítva, nem kell rajta csodálkozni hogy nem működik.


Az internet megy a kék színű portba. A gép amivel konfigurálod valamelyik sárgába. Ha kapott IP címet a router, máris kezdheted konfigurálni. A legfontosabb, hogy az internetkapcsolatot állítsd be. Utána jön a Wi-Fi és a kódja, és ajánlott a WPS -t kikapcsolni.

2017. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem.köszönöm hát megprobálom de más routert 2 perc alatt sikerült bekonfigolni, érdekes h ez meg métnem csatlakozik
2017. okt. 15. 15:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha kábellel dugom össze bejön minden faszán, net is van de vezeték nélkül továbbra sem lehet kapcsolodni miért?
2017. okt. 15. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!