Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha YouTube-ra feltöltök egy...

Ha YouTube-ra feltöltök egy jogvédett videót (Pl: filmet), de azt csak privátba lenne mindig, akkor is leveszik?

Figyelt kérdés
Fel szeretnék tölteni filmeket, és megosztani az egyik oldalamon a privát linkjét, hogy más is megtudja tekinteni, de ha feltöltöm privátba a jogvédett tartalmat, akkor is le vehetik? A privát linket más is megtudja nézni ugye?

2017. okt. 18. 20:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
ha jogvédett már a feltöltés után rögtön másodpercek múlva le is tiltódik, hiába privátként rakod fel, le lesz tiltva egyből.
2017. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. okt. 18. 20:17
 3/21 anonim ***** válasza:
2017. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én teszteltem a Dailymotion-t, sajnos ott is törlik a privátot is, és előbb utóbb a fiókot is.

A Vimeo-n is törlik, de privátot még nem törölték nekem.


Indavideó és videa még nem törölt le nekem privátba rakott filmeket.


Én a felhő tárhelyekbe nem nagyon bízok meg, mert a Google is csökkentheti a tárhelyet mint a Microsoft és törölt pár fájt, és közbe bele nézhetnek a felhőbe, vagy nem lehet bejelentkezni a fiókba, a kisebb tárhelyek meg becsődölnek.



Szerintetek is igazam van a felhő tárhelyekkel kapcsolatban?

Melyiken érdemes tárolni akkor a filmeket zenéket, Felhőtárhelyen, videomegosztón, CD, DVD, BLU-RAY lemez, Pendrive, SSD, SD kártya, merevlemez, LTO, VHS szalag, Magnószalag?

2017. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Privátban neked megmarad saját megtekintésre.

Privátot nem tudsz megosztani, mert privát...a nem listázott feltöltéseket megoszthatod, de jogvédettet nem...

Degeneráltság ez a cirkusz...Benny hillt is tiltják...nevetséges.


Az ideális tárolás filmnek meg mindennek a saját adattároló.

2017. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

# 4-es válaszoló vagyok.


pofibuki:


Nekem már töröltek le privátba rakott filmeket, és a fiókomat is videomegosztón.


Ezek közül melyiket használjam ami olcsó és sokáig meg maradnak az adatok, CD, DVD, BLU-RAY lemez, Pendrive, SSD, SD kártya, Merevlemez, LTO szalag, VHS szalag, Magnószalag?

2017. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

# 6


Részemről a cd-dvd kb 20 éve jól bírják, néha rájuk lesek...meglepő bár nem is a seftes féle volt.

Pendrive 4 év után már fosott be...passz és a többi memóriaalapú is.

A merevlemezek beváltak bár hordozhatónak a háza-elektronikája behalt viszont a hdd hibátlan azóta is.

Szalagokkal ritkán adódik gond.Penészre figyelni kell.Vhs-nél szokott veszteni ctl jelet.Igazából itt is a minőségiek időtállók jelenleg még.

2017. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

# 6


Nekem már DVD lemez adta meg magát 1-2 év után, ép akartam filmet nézni és semelyik DVD lejátszom nem tudta már beolvasni.

2017. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
# 7*
2017. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok,Nem tudom hogy aktuális e a téma, De a Doctor Who (vagy bármilyen más sorozat, de ez ép aktuális) 10 évadjának, ami épp most jött ki, a magyar fordítását azokat törlik, de amik fent vannak Pl Tom és jerry, Hupikék törpikék stb, ezek fönt vannak érintetlenül érdekes módon, legutóbb ezt írta egy illető: Valaki nagyon nem bír magával és egymás után jelentgeti a tartalmakat. A youtube csatornánk is ebbe bukott bele. 4 évig semmi gond nem volt, békében megvoltunk a kiadókkal a reklámbevételekből satöbbi. Majd hírtelen elkezdtek random részeket tiltogatni amint aktivitást láttak. Mint kiderült magyar bejelentés alapján törölték a videókat a jelentő személye ismeretlen.

Egyelőre csak annyit tudni, hogy a jogvédő irodákon kívül animét senki nem szedethet le az indáról hacsak nem tudja jogkezelését igazolni az indalabs felé.

Az elmúlt fél évben rohamosan nő az indáról eltávolított videók száma, ami egyértelmű jele annak, hogy valakinek vagy valakiknek nagyon nem tetszik ami az indán folyik és sorra jelentgetik a videókat a jogkezelőknél.

Sajnos többet mi sem tudunk

2017. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!