Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az az Adob ID és mitt tud?

Fourmi1 kérdése:

Mi az az Adob ID és mitt tud?

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A Te országodban nem elérhető a Google ? Hihetetlen.
2017. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Abszolút elérhető, használom és szeretem is..Mivel én saját autodidkta módom tanultam meg a szám. gépet, nem tudom az összefüggést a Google és az Adobe között.Az Adobe-t is használom.
2017. okt. 22. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Google:

[link]

második találat:

[link]

"Egy Adobe ID belépőt jelent az Adobe alkalmazások és szolgáltatások biztonságos és személyre szabott használatához. Vásárlásai, tagságai, frissítései és az Adobe alkalmazások próbaverziói mind az Adobe ID segítségével működnek. Az Adobe ID-t használhatja termékei regisztrálására, megrendelései nyomon követésére, az Adobe támogatással történő kapcsolatfelvételre, valamint az Adobe fórumokon és eseményeken való részvételre."

2017. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!