Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok a TheVR jelenleg...

Mit gondoltok a TheVR jelenlegi munkásságáról?

Figyelt kérdés
Kérdés adott.
2017. okt. 22. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
nem izgat. idegesítő a srác hangja és még rá is tesz egy lapáttal azzal hogy kiabál meg játssza az eszét
2017. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Néha nézem őket, van hogy érdekesnek találom amit mondanak, van hogy röhögök rajtuk. Mindenestre sok energiát belefektethetnek ebbe az egészbe.
2017. okt. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Kezdem megunni őket.
2017. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
85%
Sose néztem őket. Vhogy nem kötnek le.
2017. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

Nagyra ertekelem, hogy folyamatosan tesznek a communityert, versenyekkel, szervezessel.


Streameket nem nezek, videoikbol csak 1-2-t ami tema alapjan megfog.

2017. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 P.O.C. ***** válasza:
70%

A Rage Game -eik ütősek, azokon jót szórakoztam. A többi tényleg kicsit lapos, főleg ha egyedül játszanak. A játék történetét viszont jól elmagyarázzák közbe.


A másik csatornájukat a TheVR Tech -et, viszont egyáltalán nem bírom. Túlságosan elfogultak (pl. ez a nagy Intel/Nivida hype -olás is durva). Full beképzeltek benne. Mintha mindenki fél milláért venne mondjuk monitort vagy mobil telefont.

2017. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az üvöltözés és a káromkodás kifejezetten irritál, ami azért is kiábrándító, mert többször is beszéltem velük élőben, és egyáltalán nem ilyenek- csak hát a kiskölyköknek ez jön be, ezt kell nyomatni. Janin látszik is, hogy nem megy neki a káromkodás, csak szenved vele.

Mára a TheVR egy elképesztő pénztermelő géppé változott, de sokakkal ellentétben, én nem sajnálom tőlük. Napi 10-12 órányi melójuk van ebben a bizniszben, érthető, hogy igyekeznek belőle a legtöbbet kisajtolni.

2017. okt. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Az, hogy az elején Pisti undorító beszédstílusa ellenére is nézhető komoly csatorna volt, mára egy okádék, 20 év alatti szinten lévő agykapacitásúak részére és marha jól megélnek belőle. Tehát röviden, tömören: ugyanaz a fos, mint az összes többi Jutúber.
2017. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem nézek gameplay videósokat. Én játszani szoktam a játékokat.
2017. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

#9: Egyre kevesebben vagyunk ilyenek. Az öcsém a múltkor megkérdezte a fiát, hogy mi a francért sírta ki a 300 ezres PC-t meg a játékokat, ha nem is játszik rajta, csak a Twitchen meg a Youtube-on bámulja a játék streameket?

"Azért szoktam rajta játszani is!"

"Tényleg?"

Az öcsém odaült, megnézte az utódja Steam könyvtárát, és kiderült, hogy a gyerek négy hete el sem indított egyetlen játékot sem. De a PUBG-t meg kellett venni, mert a pábdzsí a menő, és mindenki azt nyomja a twiccsen.

Senki se mondja nekem, hogy ez normális. Nemsokára már csak a streamereknek készülnek a játékok, a "gamerek" meg bámulják a közvetítést, és dobálják be a pénzt, hogy játssz tovább, Pisti?

2017. nov. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!