Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok a TheVR jelenleg...

Mit gondoltok a TheVR jelenlegi munkásságáról?

Figyelt kérdés
Kérdés adott.
2017. okt. 22. 13:48
1 2
 11/13 P.O.C. ***** válasza:
79%
#10: Tökéletesen igazad van. A tesóm gyerekei is pont ilyenek. A nyáron anyám vigyáz rájuk, míg dolgoznak a szülők. Egy unalmas koszos kis falu, zéró szórakozási lehetősséggel. Hogy ne ölje meg őket az unalom, raktam össze nekik egy gépet, nem egy erőmű ugyan, de pár évvel ezelőtti játékok szépen mennek rajta, ahogy kell. Fel is raktam nekik vagy 2 tucatot az akkori legnépszerűbbekből. De a kb. 80% -ékuk még sosem volt elindítva. Naphosszat ezt a sok b**zit nézik, ahogy játszanak, meg káromkodnak, valahányszor belépek a szobájukba.
2017. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%
Régen amíg youtubeon voltak nagyon szerettem őket.Mondhatni mindig megnéztem az adott napi 2 videót(persze csak ha érdekelt a téma). Viszont ezzel a twitchel szépen tönkretettek mindent.Francnak van ideje meg kedve a több órás vágatlan anyagot nézni,se a "köszi az 5 hónapot ti vagytok a királyok" marhaságokat hallgatni.Főleg amikor a játék egyik fontos részénél vannak aztán megállnak hogy fanboy23 béna faviccét beolvassák(aki valszeg donatel ezerrel). Sajnos a mennyiségre mennek már minőség helyett.Változtatni meg nem fognak rajta mert a twitchből jön nekik a sok pénz.
2017. dec. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Nekem még a több órás stream-es videóikkal nincs is bajom, van elég időm minden nap, hogy megnézzek 1-2 órát belőle, ha izgalmas játék, akkor élvezem is minden percét. Inkább az a zavaró az utóbbi időben, hogy ha játszanak az adott játékkal, valahogy olyan felszínesen vannak ott. Inkább üvöltözve, káromkodva kérdezgetik önmaguktól, hogy merre a tökükbe kell menni, most mit kell csinálni. Miközben én, aki nem túl sok játékkal játszott az életében, egyből látja, hogy pl. mutatja a térképen egy jelben, leírta a képernyő egyik oldalára az aktuális teendőket, mutatja egy nyíllal a karakter ajánlott haladási irányát, stb. Ezt talán azzal is magyarázom, hogy nagyon a pénzgyűjtésen vannak ezerrel, mindig meg kell állni egy-egy dollárt küldő idióta ember sablonkérdését, vicceit, "kösz a csírt XY", kiszakadnak a játékból és ahogy írtam, emiatt nem tudják azt sem, hogy merre kellene menniük. Persze nem sajnálom tőlük a pénzt, nem a hatodik Audit veszik meg belőle, hanem a munkájuk eszközeit fejlesztik, hogy jobb élménye legyen a nézőknek, de ez már kicsit sok. No meg amikor azzal az Azmo-val is tolják, na az a gané csúcsa. Az az ember kitölti a csendet a poénosnak gondolt beszólásaival, dalrészletek beéneklésével, amit odaillőnek gondolt, izzadtságszerűen próbál jópofizni Pistiékkel, mintha érettségin ülne a tanárral szemben. Be nem áll a szája, semmi értelmest nem hallottam még tőle.


Azért nézem még a srácokat, mert tényleg jó játékokkal játszanak, a történetük, a játékmenetük nagyon leköt, viszont személy szerint nem szeretek játszani, inkább másokat nézni, gameplay-eket. Még nem tudom, meddig tudom ezt a sok hülyeséget elviselni, rezeg a léc, majd meglátjuk.

2018. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!