Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom beállítani és mit,...

Hol tudom beállítani és mit, miket?

Figyelt kérdés
Windows 10-es rendszer,Asus notebook.Telenor Hipernet stick (internet).Az internetet nagy nehezen beállítottuk,a mobilra történő wi-fivel együtt,ám perc múlva szét is kapcsol.Ráadásul amikor hálózati diagnosztikát csinálok,kiírja,hogy:Úgy tűnik a számítógép beállításai megfelelőek,de az eszköz vagy erőforrás (DNS-kiszolgáló) nem válaszol.Forduljon a hálózat rendszergazdájához vagy az internetszolgáltatóhoz.A Telenoros stickkel lenne gáz avagy a Telenorral magával? :/

#internet #Wi-Fi #Telenor Hipernet stick
2017. okt. 23. 20:43
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Próbáld másik USB portba dugni, vagy külső tápos HUB-ba.

Egyes modemek rossz térerő esetén több mint 500mA-t fogyasztanak, ám az USB csak ennyit ad ki fixen. (A 3.0 1000mA-t tud már.)

Huawei modem esetében én már tapasztaltam ezt a problémát, de külső táplálással megoldódott.

2017. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!