Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chrome VS. Firefox VS. Microso...

Chrome VS. Firefox VS. Microsoft Edge?

Figyelt kérdés
Ti melyiket használjátok szívesebben? (2017)

2017. okt. 26. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Eddig Firefox, de kezdek átállni Chrome-ra mindenben.


Miért? Mert pl. van olyan oldal, amin a FF homokórázik, a Chrome meg megnyitja hamar.

2017. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Chrome.
2017. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Alain Delon ***** válasza:
100%
Ugye, nálam az MS cuccok ki vannak lőve, mert Linuxom van, de ezektől a Chrome-/Chromiumféleségektől feláll a hátamon a szőr. Egyszerűen elkerülhetetlen, hogy szétfagyják magukat. Persze lehetne az a baj, hogy kevés a memória, mert 1.7 GB van, de az más böngészőknek miért elég? Amúgy mostanában a Pale Moont vagy a SeaMonkeyt használom. Mindkettő mozillás, mint a Firefox. De a Fire-t is szoktam használni. Szóval én inkább Mozilla-párti vagyok.
2017. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Jelenleg Chrome. Viszont jövőhónap közepén megjelenik a Firefox Quantum amit majd érdemes lesz kipróbálni. Állítólag kétszer olyan gyors lesz mint az 52-es verzió, valamint 30 százalékkal kevesebb memóriát igényel majd, mint a Google böngészője. Személy szerint az Edge-vel nem vagyok megelégedve.
2017. okt. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Firefox, mivel rengeteg olyan kiegészítő és testre szabható lehetőség van, amit más böngésző nem tud.
2017. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is Linuxot használok, szóval Edge nincs. Chromiumot használok, de csak mert megszoktam a Developer tools működését, egyébként a Firefox valóban sokszor fürgébb (a PaleMoon-nal voltak gondjaim).
2017. okt. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Chrome, de szinte naponta lefuttatott Ccleanerrel, mert sokat szemetel. Van benne uBlock is.
2017. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Firefox Quantum [link] az gyorsabb
2017. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!