Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire biztonságos egy...

Mennyire biztonságos egy online tárhely az adatokra nézve?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok mint pl google drive,vagy one drive,és a biztosságot úgy értem ,visszaélések vagy ilyesmi mert ugye mivel az nem a saját gépemen tárolódik mások hozzáférhetnek.

2017. okt. 27. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt a jó ég tudja. Elvileg a szolgáltatók kötelesek mindent elkövetni az adatok védelme érdekében, de hogy ez milyen szintig történik meg, illetve milyen rések vannak a pajzsukon, és maguk az alkalmazottak mihez mennyire férnek hozzá, arra mezei halandónak nincs rálátása.

Igazából bizalom kérdése. Én nagyon kényes adatokat nem bízok rá ilyenekre.

2017. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk én sem a legféltettebb kincseimre gondoltam az biztos :) csak ugye fotók vagy feljegyzések ilyesmi de kérdés,hogy ugye akkor is lehet benne olyan.
2017. okt. 27. 11:28
 3/3 Alain Delon ***** válasza:
Valamennyire. Én mondjuk semmi olyat nem tárolnék ilyen helyen, ami valóban fontos. Ha volnának ilyen dolgaim, beruháznék egy olcsó gépbe, ami nincs internetre kötve, és azon tárolnám ezeket. Ott próbáljon meg hozzáférni valaki!
2017. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!