Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki tud olyan oldalt,...

Valaki tud olyan oldalt, ahová ha berakok egy linket, az utána elkezdi számlálni a kattintások számát?

Figyelt kérdés
Link rövidítő oldalak (pl bit.ly) azért nem jó, mert minden kattintást számol. Nekem olyan kellene, amely pl. IP alapján számlál. Szóval egy gépről hiába kattintanak rá 1000x, azt akkor is egy 1-nek mutassa. Bár ez mellékes már, de jó lenne, ha az oldal adna egy átalakított linket, és többen is használhatnák egy linkkel a dolgot, csak lenne egy egyedi átalakított linkjük. Pl.: a www.valami.hu oldalt beraknám egy ilyen helyre, kapnék egy linket, ami pl. a www.xy.hu lenne. A szomszéd ezt újra megcsinálná a www.valami.hu oldallal, de ő már a www.xy2.hu linket kapná. Erre azért lenne szükségem, mert többen akarunk egy oldalt népszerűsíteni és kellenek a statisztikák, de mindenkitől külön. A link rövidítők tökéletesek lennének, csak ugye minden kattintást számol. Ha én 10x rákattintok, azt 10-nek számolja, ami jó, mert ez a lényege, de nekem arra az adatra van szükségem, hogy hány ember (pl. IP alapján), nem arra, hogy hányszor.

2017. okt. 31. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez milyen oldal? Miert nem azon implementalod a referal rendszert, akkor azt szursz aki akit akarsz.


oldalam.hu?ref=pisti


Esetleg hasznalhatod ezt:

[link]

Ebben is neked kell kezzel szurni az ip-ket, de nehany felhasznaloig mukodhet.

2017. okt. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez már azért nem rossz, legalább nem lehet csalni így. Köszi! :)


Bár nehéz sok kattintás esetén átnézni. Ugyanilyen kellene amúgy, csak jó lenne, ha annyit csinálna, hogy minden különböző IP-t megszámol magától, szóval én nekem már csak a számokat kelljen megnézni. :)

2017. okt. 31. 01:21
 3/5 A kérdező kommentje:
iplogger.org ez vajon jól működik? Számolja külön a kattintást és külön IP alapján is. Nincs valamilyen limit, megmutatja az összeset regisztráció nélkül is? (Nem igazán tudok angolul).
2017. okt. 31. 01:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Az IP alapú csekkolást bárki át tudja verni, ez nem hiteles megoldás. Más megoldást kell keresned.
2017. okt. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Proxy kiegészítővel, vagy mi az. De azzal mire lefrissít egy oldalt... Plusz aki ennyire kitartó hozzá, annak gratulálok és már ezért megérdemelte, hogy nyerjen, de legalább megnehezítem a dolgat, nem elég az "F5" billentyű hozzá. :)
2017. okt. 31. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!