Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ingyenes tölthetek le képeket?

Ingyenes tölthetek le képeket?

Figyelt kérdés
A mosaicon.hu-n van képek amiket leszeretnek menteni de nem vagyok bennük biztos hogy ingyenesek-e.
2017. nov. 2. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha le tudod tölteni, ingyenes. Ha nem ingyenes akkor pedig nem engedi, mivel az interneten mindent előre ki kell fizetni hogy hozzájuss. Olyan nincs hogy te letöltesz valamit majd kitalálják hogy az mégis fizetős volt, esély sincs arra hogy behajtsák rajtad a pénzt.


Ne félj lenyomni a letöltés gombot és megnézni mi történik.

2017. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szepen gondoltam hogy nem lessz gonb de a szüleim még féltek a tecnikátol és ebben nőttem fel
2017. nov. 2. 20:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, letölteni letöltheted, viszont felhasználni nem tudod.


Mármint olyan dologra, amit mondjuk nyílvánosan posztolsz. Tehát saját magadnak letöltheted, saját magadnak (megpersze a családnak) készíthetsz belőle bármit, viszont nem rakhatod ki pl. youtube-ra, vagy nyílvánosan a facebookra. (Privát csoportba kirakhatod)

2017. nov. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!