Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Diginet 200-as csomagnál...

Diginet 200-as csomagnál sokkal lassabb a letöltés mint a feltöltés. Miért?

Figyelt kérdés
Elméletileg ez a csomag 200\100 Mbps maxot és 80\40 Mbps minimumot ígér. Ezzel szemben a letöltésem 35Mbps, míg a feltöltés 90Mbps! ping 2ms. Tehát feltöltés, ping rendben van, de a letöltés nincs. Ez nem wifis mérés, hanem kábeles. Tud valaki ebben segíteni? (routerem TP link TL-WR841N)

#letöltés #TPlink TL-WR841N
2017. nov. 4. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Honnan toltesz, Speedtest-rol?


Egyebkent az ugyfelszolgalat tud ebben neked segiteni.

2017. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám, hogy sokkal lassabb, néha tényleg gyorsabb a feltöltés, mint a letöltés, de nem ennyivel. Egyébként most csináltam egy mérést speedtest-en, a letöltés 79.39, a feltöltés 67.97, ugyancsak 200-as net, és ezt wifin mértem.
2017. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2: Akkor gyakorlatilag lemerted a wifi halozatod sebesseget. Ha az internetet akarod merni, akkor gigabites kabellel kell.
2017. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!