Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért fagy le állandóan a...

Fegyveres kérdése:

Miért fagy le állandóan a google chrome?

Figyelt kérdés
Eddig mindig simán tudtam használni ameddig akartam, és most el kezdte azt csinálni hogy mikor megnyitom tudom használni kb. 6-7 percig aztán befagy és kiírja hogy működése leállt aztán bezárja magát. Szerintetek miért fagy be ? Windows 10 em van, továbbá van a gépemen eset smart security 10.1.235.1,IObit anti-malware, és advanced system care,

2017. nov. 8. 18:24
 1/8 EgriPeet válasza:
Mert egy fos.
2017. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem :D de valami konkrétabb válasz ?
2017. nov. 8. 18:34
 3/8 SIDLER22 ***** válasza:
A Chrome-nak egyetlen hátránya van. Szereti zabálni a RAM memóriát. Mekkora a RAM a gépedben?
2017. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16 giga ramm van benne
2017. nov. 8. 19:06
 5/8 A kérdező kommentje:
ram*
2017. nov. 8. 19:07
 6/8 SIDLER22 ***** válasza:
Az bőven elég neki. Más baja lesz akkor.
2017. nov. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Túl sok a védelem, egy is elég, ha jól van konfigurálva, mert ezek egymást is blokkolják! Sőt a böngészőt is. Eset Smart Security: megvetted a kódot? Vagy hamis? Egyébként megszűnt, már az Eset Internet Security11 fut az én gépemen is.

[link]

2017. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szedd le a többit, takarítsál a gépeden, minden maradványukat. Aztán töltsd le ezt az Eset Internet Security11 próbaverziót (regisztrálás után kapsz hozzá TRIAL kódot). Mielőtt lejár, vedd meg. Nem lesz vele semmi gondod.
2017. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!