Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok feliratot letölte...

Hogyan tudok feliratot letölteni az opensubtitles nevű oldalról?

Figyelt kérdés
Nem rég találtam rá az oldalr de nem igazán tudok feliratot letölteni. A film c. alatt ki van irva hogy letöltés 25 mbittel, vagy felirat kereső letöltése ezt próbáltam letölteni de gépem megszakÍtotta mert vÍrust érzékelt. Hogyan tudok egyszerűen feliratot letölteni? Utána pedig hogyan tudom a film alá bevágni?

2017. nov. 12. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A reklámra kattintottál, és reklámokkal rendesen meg van pakolva az oldal.

Arra a sorra kell kattintani, ami a film címét és felirat kiterjesztését tartalmazza, például:


Battle.Creek.S01E01.HDTV.XviD-FUM.srt (50273bájt) Bepillantás a feliratba


Vagy a "letöltés gombra, ami előbb átdob egy reklámoldalra, aminek a tetején ezt látod:

"You will get subtitles from OpenSubtitles.org soon. Support us and get instant download"


A "subtitles" szó egy link, arra kattintva bejön a felirat letöltése.

A filmre háromféleképpen tehető rá:

1. ha azonos a film és felirat neve, egy mappában van: a médialejátszó automatikusan betallózza

2. megfogod a feliratfájlt és behúzod a film ablakába

3. betallózod a médialejátszó helyi menüjéből vagy menüsorából

2017. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!