Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet ennek az oka ha ezek...

Mi lehet ennek az oka ha ezek közül egyik se igaz rám?

Figyelt kérdés

Nyár elején letiltott a fb gondolom egy kép miatt ami elküldése után tiltott. Azóta csináltam egyet ami kb 2 hónapig müködött aztán azt is letiltották, de azzal már semmi ilyen tartalmat nem küldtem másnak vagy hasonló azt normálisan használtam. Azóta több fb-ot is csináltam már, de mindegyiket letiltotta. Profilképnek a saját arcomat állitottam be a saját nevemet és telefonszámot is adtam meg, mindig másikat, mert különben nem engedett továbblépni. De kiléptetett egyből utána miután bejelentkezett hogy szokatlan aktívitást észlelt és ezért megerősítést kér nagy valószinűséggel ezek után letilt. A legelső letiltásra ezt kaptam:


"Fiókodat a Facebook használati feltételeinek be nem tartása miatt letiltottuk. Letiltjuk azokat a felhasználókat, akik kéretlen üzeneteket küldenek, valamint kizárólag termék, szolgáltatás vagy lehetőség népszerűsítésének vagy hirdetésének céljából hoznak létre objektumokat.


Egy vagy több olyan tartalmat is ilyen tevékenységben érintettként azonosítottak, amelyért felelős vagy. Néhány példa:


– megosztás, kedvelés vagy kattintás kérése hamis indokkal (az alábbiak szerint)

– az ígért funkcionalitás biztosításának elmulasztása

– az ígért jutalom nem teljesítése

– nem az ígért tartalomhoz történő átirányítás

– ösztönzés olyan megosztásokra, kedvelésekre vagy kattintásokra, amelyek veszélyeztetik a felhasználó biztonságát

– JavaScript-kód másolásának és beillesztésének megkövetelése vagy kérése

– kizárólag online ajándékok népszerűsítésével foglalkozó oldalak fenntartása


Sajnos semmilyen indokkal nem tudjuk újra aktívvá tenni a fiókodat.


A Facebook szabályairól közösségi alapelveink átolvasásával tájékozódhatsz részletesebben:"


Ezek közül semmise igaz arra a fiokra sem. Mi lehet a baj?

A fb-okat gépen csináltam ott belépet meg minden, de telon amikor beálitottam a profilképet és utána ismeröst választottam utána egyből szoaktlan tevékenységet írt ki. Valami ötlet valakinek? Mi lehet a dolgok háterében?



2017. nov. 13. 00:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet vîrusos a gèped, és az küldözgetett minden szirszart.
2017. nov. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, ha elôször jogosan tiltotf le a kép elküldése miatt, akkor miből gondoltad, hogy jogod van új fiókot csinálni? Nem véletlenül lettél kizárva.
2017. nov. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Akkor gondolom ip alapján tiltanak. Hamarosan szolgáltatot váltunk invitelröl telekomra. Ez megoldhatja hogy utána tudjak regisztrálni?

Vagy elég csak más ip-röl regisztrálnom?

Vagy az arcom amit profilképnek feltöltökbaz alapján is megtalálnak és letiltanak?

2017. nov. 13. 12:38
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert hirtelen egy másik ember lettél, mint akit kitiltottak?
2017. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Utolsonak! Mintha valaha tettem volna olyat amiért jogosan tiltottak ki.

De most is itthon telefonszámot kér új facebookhoz. Ha meg a suliban csinálok akkor ott mindne oké csak miután hazajöttem letiltott megint. Gondolom ip miatt. Erre valami ötlet?

2017. nov. 13. 16:09
 6/15 A kérdező kommentje:
Meg te sohase halottál ok nélküli letiltásról?
2017. nov. 13. 16:26
 7/15 anonim ***** válasza:
"Nyár elején letiltott a fb gondolom egy kép miatt ami elküldése után tiltott. "
2017. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mintha te sohase küldtél volna senkinek egy jó csajról képet egy csoportban ahol haverok vannak.
2017. nov. 13. 21:00
 9/15 anonim ***** válasza:
speciel tényleg nem történt ilyen. :D
2017. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor vannak gondok Xd
2017. nov. 13. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!