Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet ennek az oka ha ezek...

Mi lehet ennek az oka ha ezek közül egyik se igaz rám?

Figyelt kérdés

Nyár elején letiltott a fb gondolom egy kép miatt ami elküldése után tiltott. Azóta csináltam egyet ami kb 2 hónapig müködött aztán azt is letiltották, de azzal már semmi ilyen tartalmat nem küldtem másnak vagy hasonló azt normálisan használtam. Azóta több fb-ot is csináltam már, de mindegyiket letiltotta. Profilképnek a saját arcomat állitottam be a saját nevemet és telefonszámot is adtam meg, mindig másikat, mert különben nem engedett továbblépni. De kiléptetett egyből utána miután bejelentkezett hogy szokatlan aktívitást észlelt és ezért megerősítést kér nagy valószinűséggel ezek után letilt. A legelső letiltásra ezt kaptam:


"Fiókodat a Facebook használati feltételeinek be nem tartása miatt letiltottuk. Letiltjuk azokat a felhasználókat, akik kéretlen üzeneteket küldenek, valamint kizárólag termék, szolgáltatás vagy lehetőség népszerűsítésének vagy hirdetésének céljából hoznak létre objektumokat.


Egy vagy több olyan tartalmat is ilyen tevékenységben érintettként azonosítottak, amelyért felelős vagy. Néhány példa:


– megosztás, kedvelés vagy kattintás kérése hamis indokkal (az alábbiak szerint)

– az ígért funkcionalitás biztosításának elmulasztása

– az ígért jutalom nem teljesítése

– nem az ígért tartalomhoz történő átirányítás

– ösztönzés olyan megosztásokra, kedvelésekre vagy kattintásokra, amelyek veszélyeztetik a felhasználó biztonságát

– JavaScript-kód másolásának és beillesztésének megkövetelése vagy kérése

– kizárólag online ajándékok népszerűsítésével foglalkozó oldalak fenntartása


Sajnos semmilyen indokkal nem tudjuk újra aktívvá tenni a fiókodat.


A Facebook szabályairól közösségi alapelveink átolvasásával tájékozódhatsz részletesebben:"


Ezek közül semmise igaz arra a fiokra sem. Mi lehet a baj?

A fb-okat gépen csináltam ott belépet meg minden, de telon amikor beálitottam a profilképet és utána ismeröst választottam utána egyből szoaktlan tevékenységet írt ki. Valami ötlet valakinek? Mi lehet a dolgok háterében?



2017. nov. 13. 00:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De egy havrom csinált nekem fb-ot amivel úgye it beleléptem kb 30 perc után le is tiltott gondolom akkor biztos ip. De akkor amint szolgáltatot váltok már nem lesz ez a gond?
2017. nov. 13. 21:11
 12/15 anonim ***** válasza:

Mert akkor már másik ember leszel? :D


Egyébként lehet hogy ez furcsának tűnik neked, de én nem vagyok facebook búzi. A vasárnapot délelőttöt a barátnőmnél, a délutánt pedig a haveroméknál töltöttem. Ha meg akartam volna neki mutatni egy csajt, akkor odaléptem volna a géphez, és megmutattam volna, nem a facebookon szórakozok, gyíkarc. Ha te nem vagy képes facebook nélkül élni, akkor a gondok ott vannak. :D

2017. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Tudok fb nélkül élni. Csak pl vannak olyan ismeröseim akik nem a közelben vannak és velük csak így tarthatom a kapcsolatot. Meg pont gyakszik ültem az egyikkel és aki nem volt ott annak küldözgettünk XD
2017. nov. 13. 21:33
 14/15 anonim ***** válasza:
Na, az király, akkor nem lesz az sem probléma, ha nem tudsz már többet facebookra regisztrálni. XD
2017. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk figyelj. Elvonási tüneteim nincsenek XD Nem vagyok facebook búzi aki rávan gerjedve. Egyedül csak az ismeröseim hiányoznak onnan akikkel beszélgetek mert távol vannak
2017. nov. 13. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!