Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj az internetkapc...

Mi lehet a baj az internetkapcsolatommal?

Figyelt kérdés

Hali! Az lenne a helyzet, hogy a gépem 1 hete elkezdett lekapcsolódni az internetről, és egy piros X került a net ikonra. Ezután újraindítottam a gépet, és visszaállt normálisra. Így ment kb 5-6 alkalommal, viszont 7. alkalomra már nem jött vissza.. Próbáltam másik kábellel, nem jó.. Próbáltam másik gépen az én kábelem, és ott működött, szóval tuti, hogy nálam lesz a hiba.

Kerestem az alaplapomhoz internet drivert, de win7hez, és az afeletti verziókhoz nem találtam, XPt meg már nem szívesen tennék 4 gb RAMhoz. :D

Újratelepítésnél eddig mindig kiadta az internet beállító ablakot, de most azt sem..

Ha vennék egy hálózati kártyát az integrált helyett, az megoldhatná a problémát? Vagy esetleg valakinek lenne valami más ötlete is?

Válaszokért előre is köszi! Nagyon hálás lennék ha sikerülne megoldani! ^^



2017. nov. 15. 02:26
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

A hálókártya villámok, vihar, túlfesz miatt elsőként szokott tönkre menni, szóval mindenképp érdemesebb 2e Ft-ot szánni egy újra.

Amúgy ha nincs driver már az alaplapodhoz (ahogy írtad), akkor hiába az új rendszer, hiszen procisebességet sem tud szabályozni, stb. tehát kb. félgőzzel működik minden. A MS által "univerzális" driverek soha nem tudnak annyit, mint a gyári. Pl. 5.1-es hangkártyát ő is megszólaltat, de csak sztereóban, a mikrofont használja, de nincs rajta zavarszűrés vagy erősítés. Tehát ha nem gyári drivert használsz, hanem a win által automatikusan telepítetteket, akkor sok funkciót elveszítesz.

2017. nov. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!