Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a baj a YouTube videóképern...

Mi a baj a YouTube videóképernyőjével?

Figyelt kérdés

[link]


Néhány napja talán egye hete van két fekete csík a videó oldalán. Eddig normálisan teljes szélességgel ment a videó és nem tudom mitől ilyen. Már töröltem a full hd-s kiegészítőmet is a firefoxból hátha az okozoná de semmi változás. Valakinek ötlet?



2017. nov. 16. 13:30
 1/7 Dongaben ***** válasza:
Nézd meg egy másik böngészővel. (Én nem látok ilyen hibát. (Chrome)) Esetleg egy "Rendszer visszaállítás" a probléma előtti időre.
2017. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát chorme-al valóban nincsen semmi probléma vele, de mindkét böngészőt használom youtubeozásra szóval ezért lenne jó ha tudnám mitől lett ilyen. :( Rendszer visszaállítást nem szívesen csinálnék, ha nem muszáj. :(
2017. nov. 16. 13:40
 3/7 Dongaben ***** válasza:
Valószínűleg frissített valamit a Firefox, és ez okozhatja. Ha nincsenek "pótolhatatlan" jelszavak elmentve benne, akkor esetleg a Firefox-ot érdemes volna újratelepíteni.
2017. nov. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy: [link]
2017. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felfrissítést, firefox újratelepítést próbáltam és bárhogy csinálom ugyanúgy visszajön ez a probléma. Letiltott kiegészítőkkel illetve teljesen "kipucolva" is.
2017. nov. 16. 14:02
 6/7 Dongaben ***** válasza:
Hmmm... Akkor lehet, hogy a "Flash Player"-el van gond. Ezt cseréld vissza egy korábbi verzióra talán...
2017. nov. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Meg van mi volt a problémája. Nem a falsh player de azért nagyon köszönöm a segítségeket!

A Youtube új kinézetével volt a baja a foxnak, visszaállítottam a régire és így már rendesen lejátssza a videókat. Kár érte, már megszoktam a YT új stílusát. Chorme-ba szerencsére nincs vele probléma.

2017. nov. 16. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!