Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Oops! It looks like you...

Oops! It looks like you aren't connected to your TP-Link network. Please check your network connection and try again. tplinkwifi. Net,192.168. 0.1,192.168.1.1 és sorolhatnám miket próbáltam de csak ezt írja ki mi a hiba?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy routert tp-link TL-WR841N (nem véleményt kérek róla, ismerem a modellt nem ez az első belőle az ismerettségi körömben), viszont ez ahiba csak nálam áll fenn. Próbáltam már 2 laptopról, 1 pcről és 3 androidos mobilról, mindenhol ez fogad: Oops! It looks like you aren't connected to your TP-Link network.Please check your network connection and try again.

Mit kell tennem, hogy be tudjak végre lépni a beállításaiba mert még a felhasználónév-jelszóig se jutok el! (Reset, áramtalanítás, már minden megvolt szinte amit csak ismertem)

Előre is köszi!



2017. nov. 16. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad a kábeles csatlakozást?
2017. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másold ide az ipconfig parancs kimenetét amikor csatlakoztatva vagy a hálózathoz.
2017. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Ne CD -vel konfiguráld, az nagyon sok esetben szart sem ér. Használd a webes felületet.

Itt egy részletes leírás a TP-link routerek konfigurálásáról: [link]

2017. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megoldódott a probléma!

1. próba wifi laptop/ telefon nem jó

2. próba kábel pc/ laptop nem jó

3. próba netkábel ki totál resi jó!

a netszolgáltatóm védte le a routert amint rádugtam a hálóra és nem a ráírt!! tplinkwifi.net volt a jó hanem a 192.168.0.256!! majd nagyresi után már a 0.1 végű, de amint netet kapott újra 256 lett a vége!

Szolgáltatónak szóltam végül akik jelezték, hogy prób ki a 256 véget vagy a nagyresit net nélkül

2017. nov. 26. 17:47
 5/5 A kérdező kommentje:
ja és cd már nem is járt hozzá :D
2017. nov. 26. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!