Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 10 Mbit-es internetre vagyok...

Ferdi77 kérdése:

10 Mbit-es internetre vagyok előfizetve, de a letöltés max 350 Kbit/s-ot éri el. Próbáltam internet speed tesetet,2 mbit-et ír. Mi a hiba?

Figyelt kérdés
10 mbit-re vagyok előfizetve. Ebből 1 mbit garantált. A letöltése böngészőből és torrentből max a 350 mbit/s-ot éri el. Az internet speed test 2 mbit/s-et ír. Most akkor hol a hiba? (T-home netem van)

2016. nov. 6. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Dugd össze a gépet közvetlenül a szolgáltató által adott modemmel UTP kábellel, indítsd el a gépet egy linux CD-ről, és mérd meg úgy. Így kizárod rögtön a saját hálózati komponenseid és az oprendszered állapotából adódó hibákat is. Ha úgy is rossz a sebesség, lehet panaszkodni, illetve szolgáltatót váltani.
2016. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20-ast kértünk, de műszaki okokból 10-t adtak. DSL, de nincs vele semmi gond, jó sebességgel működik, mióta megtörtént a környéken a kábelek cseréje.
2016. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!