Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek? Allandoan ledob a...

Kujcy kérdése:

Mit tegyek? Allandoan ledob a WI-FI.

Figyelt kérdés

Szoval mikor bekapcsolom a gepet van wi-fi kapcsolatom de allandoan megszakad. A tobbo kliens megfeleloen mukodik csak az en laptopom vacakol. HP pavilion g6 Win10 pro v:1703 buildszam:15063.726.

Sokmindent probaltam pl:router, modem reset, cmd parancssoros megoldas " sfc /scannow

Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth"

win hibaelharito, sajna egyik sem jart tartos sikerrel. Valkinek valami otlet? Nem nem szeretnek visszaterni a win 7-re, es nem olyan megoldasokra lennek kivancsi, hogy csereljek laptopot. Elore is koszi.



2017. nov. 17. 14:04
 1/2 Robivosi ***** válasza:
A Hp oldaláról töltsd le a hozzá tartozó wifi drivert és azt telepítsd fel.
2017. nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi de hoszu hosszu keresgeles utan sem talaltam meg a megfelelo programot. A HP oldalan termeszetesen csak win8.1-re talatam drivert. AIDA 64-el is megnéztem de ott csak win7-re hozott ki drivert. Valami otlet hol keressem vagy esetleg 1 web ahol meg is talalom. Koszonom!
2017. nov. 18. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!