Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Frissített Windows mellett...

Frissített Windows mellett nem megy a visszatöltés a torrenten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég frissítettem a gépemen a Windowst, az őszi frissítés ment rá.

Azóta a qTorrentem nem képes visszatöltésre. Alul a kis zöld pipa helyett piros X van.

Ha rámentem, hogy beállítsam, azt írja, nyissak egy új portot.


Ezt ugye a routerem menüjében tudom csak, UPC Connect Box-om van, annak a menüjében viszont sehol nincs lehetőség új port nyitására.


Tudnátok nekem segíteni, mi lehet a gond, hogyan tudnám megoldani a visszatöltés problémáját?

A frissítés előtt nem volt ilyen gondom.


Köszönöm előre is!


2017. nov. 18. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen tűzfalat használsz? Torrent kliensen fix portszám van vagy véletlenszerű? Próbáltál már újat generálni?
2017. nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

NOD 32 a vírusírtóm. Ezen kívül nem tudom, hogy bármi be lenne kapcsolva. Újat generálni hol tudok? Hol látom, hogy fix-e?

Sajnos nem vagyok nagyon otthon ezekben a dolgokban, csak a hibát ismertem fel főként.


Köszönöm a segítséged!

2017. nov. 20. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!