Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » CKD visszatöltés. Meg kellene...

CKD visszatöltés. Meg kellene ennem 800g szénhidrátot minimális zsír mellett. Ötletek?

Figyelt kérdés

Leürítő edzés előtt 2 órával 30g fruktóz, edzés után 80g dextróz fehérjével. Eddig 110g.


Gondoltam mivel van 800g szénhidrátom egy napra, ezért elengedhetem a fantáziámat és összezabálhatok mindenféle szar süteményt, aztán néhány itthoni süteményes receptkönyv átnyálazása után rá kellett jönnöm, hogy a kibäszott 250g vaj alap minden süteménynél.


Ezidáig a google keresések sem hoztak különösebben értékelhető eredményeket, úgyhogy gondoltam megkérdezlek titeket.


Valami olyan sütemény recept, amiben nincs zsír? 800g szénhidrát mellett 72g zsír lehet a max.

Egyébként bármilyen más receptet is szívesen várok (a csirkerizsen kívül, annak eddig is tudatában voltam).


Van ötletetek arra, hogyan számolhatnám pl. egy bagett szénhidráttartalmát? Vagy bármilyen pékáruét?



2015. júl. 1. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
honnan a jó istenből szedtek ilyen baromságokat?
2015. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csupán azért mert nem hallottál róla, vagy nem értesz hozzá, még nem lesz baromság. :)
2015. júl. 1. 17:02
 3/16 anonim ***** válasza:
hallottam is róla, és nálad biztosan jobban is értek hozzá... áruld már el kérlek, honnan szedted azt a fatális baromságot, hogy neked közel 1kg szénhidrátot be kell vinned feltöltés alatt 1 nap leforgása alatt?
2015. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"Csupán azért mert nem hallottál róla, vagy nem értesz hozzá,"


Valoszinuleg az sem ert hozzá, akinek a szentirasat olvastad!

Honnan veszed, hogy akár egy napra is elerted a ketozist? (pl. legalabb a 0.8 mmol/l beta-keton plazmakoncentraciot)


Biztosíthatlak róla,hogy ezt annál sokkal nehezebb...

Tudom,mert csináltam, és van beta-ketont is mérő vércukormérőm!

2015. júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hát egy percig sem mertem volna kételkedni benne, hogy ebben a témában te vagy a legokosabb ember, aki megtalálhatott volna. :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Egyébként már lassan egy hónapja ketózisban vagyok, a zsír megy lefelé, izom marad. Nem a véleményedet kérdeztem a módszerről, hanem receptet.

2015. júl. 1. 17:39
 6/16 A kérdező kommentje:

Ez a Lyle McDonald bizonyára egy dilettáns balfäsz lehet, habár nálam minden papírforma szerint működik, de bizonyára lennie kell itt valami problémának... :)


Mindegy, a kérdésre válaszoljatok, ha tudtok, vagy ne írjatok.

2015. júl. 1. 17:41
 7/16 anonim ***** válasza:

Én elmondom mit csinálnék. Megennék 500 g spagettit simán vizzel megfozve 1 olyan paradicsomszósszal.

Olyan 300 g fehér rizst 0,1%-os tejjel és cukorral tejberizsnek megcsinálva.

Valamint árulnak a tescoban ilyen Sorbet-et az zsirmentes fagylalt.

Ha meg mindig nem eleg vegyel valami gyumolcslét és idd azt.

2015. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ezek alapján, még mindig rejtély, honnan jön neked a 800gramm szénhidrát...
2015. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szászhúz kg.

Ha 5 napig valaki alacsony szénhidráton van és kaloriadeficitben akkor az azt koveto 2 napban megehet akár 800 g szenhidratot mindket nap nem fog zsirosodni minden plusz szenhidrat regeneraciora lesz hasznalva es a glikogenraktarak feltoltesere. Ami pedig ezen felul van azt egyszeruen elégeted testhőként. De zsírt nem szedsz fel semmit.

2015. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
igen de zsírmentes izomtömegre kell számolni még 10gramm/zsírmentes testtömeg esetében is 80kg tiszta izomtömeg kellene ehhez a szénhidrát szükséglethez, azt pedig ne akarjátok bemesélni, hogy maga a nagy Jay Culter írta ki a kérdést... vagy talán egy 250 magas óriás?
2015. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!