Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » DDOS olni kezdett egy ember...

DDOS olni kezdett egy ember mot feljelenthetem?

Figyelt kérdés
DDOS olni kezdett egy ember és újrainditottam a Routert igy már nem tudta tovább csinálni visszont nekem megvan hol lakik és a telefonszáma,IP csak mivel 2 ember volt a szobába ezért nem tudom hogy melyik volt, ezért elindithatok egy eljárást? Ja és még valami hogy ez miatt milyen kárt tehetet a Router,Modemen?

2017. nov. 20. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A DDOS-nak feltetele, hogy tobb 10-100-1000 IP-cimrol erkezzen. Egyetlen cimrol lehetetlen a leterheleshez szukseges adatformalmat inditani.


Hogyha nem fustolt el, akkor sem a routerben sem a modemben nem tett kart.

2017. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát mivel 30 másodperc múlva inditottam újra hát így kétlem
2017. nov. 20. 17:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz elképzelni ezt tekintettel arra, hogy szinte minden manapság kapható lim-lom router is akár rendelkezik DDOS protection-al. De, tegyük fel, hogy mégiscsak megtörtént. Első válaszoló jól mondta, egy gépről ezt nehéz volna kivitelezni egyrészt, másrészt, szerintem csak anyagi kár keletkezése esetén VALÓS bizonyítékok birtokában tennének bármit is a hatóságok. Elmondásod szerint neked van. Anyagi károd nincs. Maximum kap egy ejnye-bejnye szidást, és kb ennyiben kifulladt az egész. Nem éri meg szerintem ezen lovagolni.
2017. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!