Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vége lesz a szabad internetnek...

Vége lesz a szabad internetnek, korlátozva lesz a torrentezés is?

Figyelt kérdés

Tudom hülyén hangzik, de már két cikkben is olvastam, és a kommentelők is írták hogy korlátozhassák a torrentet skypet stb. Amelyik cég nem fizet annak lassabban töltődik be az oldala, szerintem torrent oldalak biztos nem fizetnek és egy Ncore főoldal 10 percig töltődik és előbb utóbb a felhasználok meg unják és a Ncore bezárja kapuit. És aki nem fizet nagyobb csomagra a YouTube videókat (néhányat) nem tud elérni. Itt most lehet mondani a Tor böngészőt de az is lassú és hackerek feltörték. Szerintem sokan lemondják az internetet ha ez lesz. Én azért fizetek nagyobb csomagra a sók torrenetezés miatt, szerintem az internetbe a legjobb a torrentezés, fórumokon olvasni segítséget kérni, és nem a facebook a jó.


De szerintem előbb utóbb vége lesz a szabad internetnek és mi is úgy járunk mint a kínaiak.


Itt vannak a cikkek olvassátok el: [link]

[link]



#YouTube #Torrent #KORLÁTOZÁS?
2017. nov. 25. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz vége nagy valószínűséggel, az hogy mit tervez vagy javasol valaki még nem egyenlő azzal hogy megvalósításra is kerül (Soros-terv, rémlik?). A másik ugyanilyen effekt az hogy bármilyen hülyeséget megcsinálhatnak az emberrel, de ahogy belengették nálunk is az internetadó ötletét, egyből utcára mentek az emberek, mert az életet ott sanyargatják ahol akarják, de az Internet az szent.


Mindaddig egy ilyen dolog csak elméleti szinten létezik, nem érdemes foglalkozni vele és azt latolgatni hogy mi fog történni ha majd ez lesz vagy az lesz. Úgysem tudod mi lesz, de már azt számolgatod hogy majd az nCore biztos bezár. Miért tenné? Az emberek sem hülyék, ahol egy kaput bezárnak ott kinyitnak két másikat, akkor majd lesz más.

2017. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért tenné? Ha 10-20 percig kellene várni a főoldalra előbb utóbb mindenki ott hagyná, és ha lesz helyette új torrent oldal az már sose lesz olyan mint az Ncore mert nem lesz rajta ennyi tartalom. Ha mégis ez lesz az internettel akkor a YouTube-bal ez lesz: [link]
2017. nov. 25. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:

"de az Internet az szent. "


Az azért nem egészen így van, lásd online szerencsejáték,

jó néhányat betiltottak, pontosan elérhetetlen normális módon.

[link]

...és a többi

2017. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Honnan veszed hogy 10 percet kellene várni? Az hogy valakinek előnyt biztosítanak nem azt jelenti hogy másokat hátráltatnak, főleg ellehetetlenítenek.


Van a gyors és a gyorsabb (ez az előny amiért fizetnek). Nem pedig a normál és lassított. Olyan nincs hogy te 100 megás netre fizetsz de 1 megás sebességgel töltődik be az oldal ami nem fizet.

2017. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 nagytudos ***** válasza:
A törték fel csak sok hacker dolog van rajta
2017. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4: Honnan veszed hogy 10 percet kellene várni? Csak tippeltem, meg a Skype is lassabb lesz ha nem fizet a Microsoft.

Meg még többet kell fizessek hogy nézhessek YouTube videókat [link]


Lehet, de remélem nem úgy lesz nálunk is majd mint kínaiaknál hogy nem lesz YouTube.

2017. nov. 25. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs értelme feltölteni videomegosztókra mert törölni fogják, a YouTube meg előbb utóbb a tükrözést is ki tudja majd vizsgálni automatikusan. A felhő tárhelyekre se érdemes feltölteni mert múlthéten a Google Drive-bol ki tiltott pár felhasználót a saját fájlokból, és ki tudja vissza kapják e. A Mega meg feltörte a titkosított képeket. A Google Drive cikkben az is leírták hogy van tartalom felismerőjük is mint a YouTube-on. Előbb utóbb a felhő tárhelyekről is letörlik, van tartalom felismerője pl: Google Drive. És nagyon sok hekker támadás van mostanában. Max zárt torrent oldalon érdemes tárolni vagy otthon merevlemeze! Nagyon sok videomegosztókról törlik le a filmeket zenéket, bejelentés vagy automatikus szűrő törli.


A felhő tárhely se különb a videomegosztóknál.

A szabály bevezetésével a tárhely szolgáltatóknak pontosan tudniuk kell majd, hogy mi kerül feltöltésre, így az Elker-irányelv felelősség-korlátozó rendelkezése sem lesz alkalmazható. Olvassátok el: [link] [link] ..

2017. nov. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. nov. 29. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!