Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom megoldani azt,...

Hogy tudom megoldani azt, hogy a keresőben ne adjon javaslatokat a böngésző, miközben beírok valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Win 10-em van, Chrome böngésző.

Szülinapi ajándékot keresgettem a páromnak, így több weboldalt is felkerestem, ahonnan rendelhetnék. Viszont a címsor/kereső megjegyezte ezeket, úgyhogy ha beírok akár betűt is, ami szerepelt ezekben a címekben, azonnal felkínálja őket. Attól félek, hogy lebukom az ajándékkal a párom előtt, és ez elrontaná a meglepetést.

Meg lehet oldani valahogy, hogy ezeket a korábban felkeresett weboldalakat és keresőszavakat elfelejtse a böngésző?



Köszi a tippeket!



2017. nov. 26. 17:56
 1/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha jól tudom akkor bekantintasz a keresőrészbe, elővarázsolod a megjegyzet listát (vagy dunpla kattintással vagy a beirt betűvel). Ráviszed az egeret (vagy a nyilakkal rámész az adott sorra) és delete gombbal törlöd. (CHROMBAN, mintha CTRL+DELETE vagy SHIFT+Delete gombbal lehet töröltetni a megjegyzet listából elemet)


Sok sikert.

üdv.

2017. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkognitó mód is hasznos tud lenni.
2017. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket! A shift+del működik, de csak annyit érek el vele, hogy nem első tippként jön fel az a cím, amit nem akarnék újra látni.

Azért próbálkozom még vele.

2017. nov. 26. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem gond hogy nem csak a szülinapos kereséseid törlődnek, hanem minden előzmény a listából, akkor Ctrl+Shift+Delete, bejelölöd az előzményeket és a gyorsítótárat, és törlöd a böngészési adatokat.
2017. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. nov. 26. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!