Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "Nincs internetkapcsolat" hiba?

"Nincs internetkapcsolat" hiba?

Figyelt kérdés

A számítógépem számára néhany weboldal elérhetetlen, de a laptopom és a telefonom betölti ezeket. Minden ugyan azon a wifi hálózaton van.

Például youtube-on tudok videókat nézni de facebookozni nem tudok a gépemen, csak telón meg laptopon.

Mi okozhatja ezt?



2017. nov. 28. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet valami tűzfal, vagy vírusírtó letiltja ezeket a tartományokat. Elképzelhető, hogy más is használja a gépet, aki tudatosan letilthatta ezeket az oldalakat?
2017. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A gépeimet senki más nem használja, a router beállításaihoz is csak én férek hozzá. Tűzfallal próbálkoztam, semmi rendellenességet nem találtam.
2017. nov. 28. 17:28
 3/3 A kérdező kommentje:

A vírusirtó volt a hibás, le volt fagyva teljesen. Újraindítottam a gépet (ez még nem oldotta meg a gondot), ez után már be tudtam lépni a vírusirtó beállításaihoz, kikapcsoltam, majd vissza, ez megoldotta a problémát.

Ment a zöld kéz!

2017. nov. 28. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!