Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail-ben honnan tudhatom,...

Gmail-ben honnan tudhatom, hogy nekem címezték a levelet?

Figyelt kérdés
A gmail-ban kezelek egyszerre 5-6 pop3 fiókot is, és az imént kaptam olyan levelet, hogy a címzettnél egy teljesen idegen e-mail cím szerepel. Ilyenkor hogyan deríthetem ki, mégis melyik e-mail címre akarták küldeni?
2017. nov. 29. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te csak másolatot kaptál a levélről.
2017. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én semmi ilyent nem nyitok meg.
2017. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, ezt sejtettem, köszi a megerősítést.


Második: Ez a Te dolgod, én hivatalos szervtől kaptam melléklet nélkül a levelet, ezért is bosszantó.

2017. nov. 29. 22:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Hivatalos szervnek álcázott spam. Hány ilyen van! Félrevezetés, csalás.
2017. nov. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ki van zárva, már vártam a levelüket.

E-mailben kellett beküldeni megfejtést, e-mailben is válaszoltak sima szöveges üzenetként.

Biztonság kedvéért rákérdezek, hogy valóban nyertem-e, balfácánokszok úgy tűnik, nem másról van szó.

2017. nov. 30. 02:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Rejtvény? Megfejtés? Kiadtad a személyes adataidat? Na hiszen, ez klasszikus adathalászat. Én az ilyen email-eket azonnal törlöm. Nem nyertél te semmit, nem is fogsz, ellenben zsarolóvírus biztosan érkezik.
2017. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Milyen elszánt vagy Te kis Te. :-)

Miért kell a tárgytól eltérni egyáltalán?

Egy fővárosi szerv, hivatalos oldaláról kapott információk alapján küldtem vissza hivatalos e-mail címre a megfejtést (ósdiak, így opcionálisan postai boríték is működhet), naná, hogy majd adathalász, meg stb. lesz.

2017. nov. 30. 23:48
 8/9 anonim ***** válasza:
De aztán ne panaszkodj, ha nem indul a géped, lúzer.
2017. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A lúzer te vagy, barátom.. :)
2017. dec. 1. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!