Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen USB-s WLAN adaptert...

Milyen USB-s WLAN adaptert érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni egy USB-s wifi adaptert a laptopomhoz, hogy jobban fogja a wifi jelet.

150 vagy 300 Mgbs-osat szeretnék, de nem tudom milyen kialakításút vegyek.

Vannak olyanok amiknek sima pendrive formája van, van amelyiknek szintén pendrive formája egy kisebb antennával, illetve vannak amik nagyon kicsik, alig észrevehetőek.

Konkrét típusok, amiket néztem:

Tp Link Tl-wn722n

Tp Link Tl-wn821n

Valamint az aprók közül:

Tp Link Tl-wn725n


Tp Linket ismerem, hogy van-e hasonló árban jobb ár értek arányú azt nem tudom.

Kinek mi a véleménye?



2017. nov. 30. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy nem feltétlen fogja jobban fogni a jelet. Inkább a jel forrását kellene segíteni, hogy jobban tudjon szórni. Gondolok itt arra, hogy ne legyen sarokba, sem földön, ne legyen körülötte lehetőleg semmi ami árnyékolná. Ha ez is kevés, akkor kábel, vagy jelismétlő
2017. nov. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A Wifi szerencsére tökéletesen működik, jelismsmétlőn gondolkodtam, de egyelőre valami olcsóbb dologba szeretnék belevágni.

A laptop jelenleg sem fogja rosszul a jelet, csak gondoltam ha távolabb megyek, akkor így kicsit jobb lehet a jel.

2017. nov. 30. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!