Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincs Hálóza, miért?

B~Way kérdése:

Nincs Hálóza, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az volna a problémám hogy a laptopomon (lenovo y50-70) egyik pillanatról a másikra eltűnt a jobb alsó sarokból az internet (hálózat) ikonja.

Ezzel nem is volna baj ha vissza tudnám hozni. Windows 10 64 bit oprencerem van fent.

Amikor rá kattintok a művelet központ ban a "hálózat"- ra(ahol a wifi jelen a vezetékes net jelet mutatja) akkor ahelyett hogy beadná az elérhető wifiket csak a "Hálózati és internet beállítások" valamint a repülési üzemmód jelenik meg.

Tegnap mobilnettel fel voltam csatlakozva. Elmentette de nincs net IPv4 és IPv6 nincs hálózat címen.

Próbáltam azt is h lehetséges csak levette a minikepet, belementem a tálca beállítások ba - >Rendszerikonok engedélyezése vagy tiltása alatt a Hálózat megjelenés be van kapcsolva de Szürke a háttérjele. Azt mutatjabh kint van de nincs és módosítani se tudok rajta.

Otthon vezetékes netet bedugom megy. De semmilyen wifi re nem csatlakozik. Próbáltam magam beallitani a protokoll IP-t de nincs eredménye. Próbáltam az illesztőprogramot ujra telepíteni de azzal sincs semmi változás. Mit tegyek?



#internet #ip #hálózat #asztal #wifi #Hálózat beállítások
2017. dec. 4. 21:05
 1/1 A kérdező kommentje:
Újratelepités mindent megold :)
2017. dec. 18. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!