Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 2 mbps-os net az elég valamire?

2 mbps-os net az elég valamire?

Figyelt kérdés
Sajnos a településemen csak vdsl net van. 2 megás. De nem tudom hogy meg köttessem e, a szolgáltató szerint lehet eajta youtube videókat is nézni, kérem ha valaki használt már ilyen kevés netet valaha, az írja meg nekem mire elég. Első hallásra nagyon kevés. Ezért csak olyan írjon, aki használt már ilyen sebességű netet, köszönöm.

2017. dec. 4. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
2mb a maximum vagy a minimum amit adnak?
2017. dec. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a maximum. :”(
2017. dec. 4. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:
480p ami nezheto rajta legfeljebb.
2017. dec. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Használtam betárcsázós netet (33,6 kbps) még az 1990-es években, 512 kbps-os kábelTV-s netet a 2000-es évek közepén, max 5 Mbps-os mikrohullámú netet a 2000-es évek végén - mind használható volt.


2 Mbps-mal lehet videót nézni - mondjuk ne számíts HD felbontásra, de jobb mint a semmi.

2017. dec. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lali51 ***** válasza:
Mobil net nincs?
2017. dec. 5. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy 720p-s youtube videó ami már több megabit bitsűrűséggel rendelkezik sok lesz a netednek, így meg kell várni hogy betöltődjön. Sztem képesnek kell lenniük ennél többre is.
2017. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajna nem megy nekik több, igazából egy Németországi kis faluban élek, és itt minden full elavult. Mármint Németországban. Még 3 g sincs a faluban :”D lassan költözés lesz.
2017. dec. 6. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!