Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi használata mellett a...

Wifi használata mellett a számítógép alig kap netet és óriási a ping?!

Figyelt kérdés

Eddig nem volt vele ilyen...


Ha bekapcsolom a házban a wifit, akkor a számítógépem max 100kB/s-al tölt le. A pingem meg 1500+ Mi a franc ez?!


Ilyet még sosem láttam. És nem, nem a wifi használók terhelik le. Kipróbáltuk már azt is, hogy mindenki kikapcsolta a wifit a telón, stb. Én pedig bekapcsoltam a routeren a wifit. Amint bekapcsolom, a számítógépnek alig ad netet (max 100kB/s de van hogy a tizedét se), a ping meg 1500 felett ugrál.


Természetesen ebből adódóan az sem segít, ha szimplán korlátozott wifi erősséget adok meg.


Amint lekapcsolom a routeren a wifit, megint 100%-os sebességgel megy minden a PC-n, a ping visszaáll 10-20 közé.


Szóval röviden: Ha más nem is használja a wifit, de én bekapcsolom azt, akkor a gépen alig van net a ping meg az egekben.


Ötlet hogy mi a p#csa ez?


2017. dec. 6. 20:10
 1/1 Shaddark ***** válasza:

Elromlott a wifi adó a routeredben.

Esetleg szoftveres hiba lehet még de arra pici az esély.

Ha van időd rá akkor töltsd le a gyártó oldaláról az utolsó firmware-t és tedd fel rá, hátha megjavítja.

De szerintem csere lesz.

2017. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!