Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Törlöm a videót YouTube-rol...

Törlöm a videót YouTube-rol képeket Facebookrol akkor is meg maradnak szervereken, és ha törlöm a regisztrációmat az oldalakról azok is megmarad örökre?

Figyelt kérdés

Mikkor törlöm a regisztrációmat akkor pár nap múlva már nem enged be. A Google bármikkor vissza állíthassa?


Áruházak is? Minden olyan oldal ahol be vagyunk regisztrálva, és ha töröljünk magunkat az örökre meg is marad úgy mintha nem is töröltem volna magamat, csak nekem nem elérhető?



2017. dec. 11. 11:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek igaza van? [link]
2017. dec. 11. 12:01
 2/8 anonim ***** válasza:

Haha, photoboynak vagyis Smidéliusz Bencének egy szavát se hidd el, kultúrájából adódóan úgy hazudik, mint a vízfolyás.

Ettől függetlenül az teljesen a szolgáltatástól függ, hogy meddig maradnak meg a dolgok törlés után. Általában pár hónap, de akár évekig is megmaradhat. Ez nem azért van, hogy neked bármikor visszaállíthassák, mert nem fogják, vagy hogy bárki olvasgathassa, hanem ezzel sok szerverproblémát ki lehet küszöbölni, meg az idióta felhasználóknak visszaállítani az adatait, mert "feltörték" őket, vagy akár rendőrségi bizonyíték is lehet, meg még ezer más ok.

Nyilván örökre semmi sem marad meg, de a Google, Facebook és egyéb nagy cégek simán megtehetik, hogy évekig is eltárolják.

2017. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Photoboynak azt se higgyem el hogy feljelentést tett Filmkiller ellen?
2017. dec. 11. 13:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Bárki fel tud jelenteni bárkit egyszerűen, de Youtubeos körökben ebből soha semmi nem lesz, főleg nem két ostoba ember között.
2017. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ennyire be keményített a Facebook hogy a Bence kapott egy büntetést csak egy képernyő mentés miatt? Itt a videója hogy ki akadt mi a véleményed róla? [link] Szerintem ebbe igaza van hogy Facebook egy adathalász oldal.
2017. dec. 11. 13:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad ilyen buta embereket nézni, egy pillanatra sem, és akkor nem is lesznek ilyen kérdéseid.

Az a figura azt sem tudja , hogy milyen évszak van.

2017. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tegnap volt egy élő adása szét röhögtem magam [link]

[link]

A piscatel is Bencével van együtt egyformák.

2017. dec. 11. 14:55
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 12. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!