Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek eladjam a 2...

Szerintetek eladjam a 2 bitcoinom?

Figyelt kérdés
1 hete elakartam adni de nem volt internetem se lehetosegem, azota mar majdnem 20k$ darabja, felfog ez menni vagy ennyi volt?

2017. dec. 17. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most biztos a profit de még emelkedik az értéke , egy pár cikk szerint a hirtelen érték növekedés mesterséges folyamat és hirtelen zuhanás következik ami szintén spekuláció eredménye . Vesztes több lesz mint nyertes , kérdés hogy neked mi a fontos duzzasztani még vagy elégedett vagy most is .
2017. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ez a nagy kérdés amit senki se tud.

felmehet dupla ennyire is de eshet is akár jelentősen.

mit tudsz elviselni könnyebben, ha fele ennyire leesik az ára, ha ha kiszállsz a biztos profittal, majd látod dupla annyi vagy több lett?

2017. dec. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Captain Logic ***** válasza:
Szerintem most add el…
2017. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Abban igaza van a válaszolónak, hogy ami most megvan, az biztos.

A jövőt meg senki se ismeri.

2017. dec. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sokan kivonták már a kriptopénz piacról akik long pozícióban voltak. Volt aki több száz Bitcoint adott el mostanában. A sajátomat is eladtam. Befektettem a vállalkozásomba ami biztosabb eredménnyel jár mert tudom befolyásolni a saját munkámmal a megtérülését.
2017. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
eladtam tegnap 20ezer dollar darabjaban.
2017. dec. 18. 20:32
 7/12 anonim ***** válasza:
hol tudtad eladni ilyen jó áron?
2017. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha már eladtad miért kérdezted meg utólag? :)

Igen tegnap volt 20 ezren is de azóta süllyed szóval még időben adtad el.

2017. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
par oraval elotte kerdeztem, ejfelkor adtam el
2017. dec. 18. 23:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja az időt nem néztem :)

Azt beszélik a trader fórumokon a régi traderek hogy nagyobb korrekciót várnak de addig lehet hogy még kicsit megyen felfelé az ára. Azt is beszélik hogy a Bitcoin helyét idővel át fogja venni a Bitcoin Cash. Hát nem tudom... Egy biztos. Érdekes és izgalmas év lesz azok számára akik benne maradnak a kriptopénz üzletben.

2017. dec. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!