Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha jelszót változtattam...

Ha jelszót változtattam google fiókban mennyi az aktiválási várakozási idő?

Figyelt kérdés
Tegnap jelszót változtattam mert az előzőt el felejtettem,pc na be tudok lépni telefonon meg nem mert ott mindig a régit követelné,de ma mikor beírtam a jelszót azt írta a jelszó 17 órája meg lett változtatva.Én olyanokat olvastam hogy minden eszközön elérhető legyen az új jelszó ahhoz 24 órát kell várni bár volt ahol 72 órát írtak.Akkor most melyik az igaz?

2017. dec. 17. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelszóváltoztatás után biztonsági okokból 24 órát várni kell a belépéssel. Ha előtte próbálkozol, újraindul a 24 óra. 72 óra az 5.0 Lollipop android verziónál volt csak, utána visszavették 24-re.
2017. dec. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor,hogy kiírta,hogy 17 órája változtatva egy próbánál onnan indul újra a 24 óra?
2017. dec. 17. 23:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Logikusan: igen.
2017. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!