Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A tor böngésző veszélyes...

A tor böngésző veszélyes lehet? Ha pl kitiltanak egy fórumról de én regelek egy accountot tor-al, és belépek a sajáét IP-mel, akkor ha a tor ip-jét valaki már használta illegális dologra vetődhet fel a gyanu hogy én voiltam az?

Figyelt kérdés
mivel a saját ipmel lépek be de a toros ipvel regeltem, amit ki tudja ki mire használt elötte...
2017. dec. 20. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Az oldal üzemeltetője látja hogy egy TOR exit node-on (TOR-ról az Internetre kilépési szerver) keresztül éred el az oldalát, és aszerint tilthatják az ilyen hozzáférést, tehát el sem éred az oldalt.


A kérdés többi része értelmetlen, nem így működik hogy 1 IP = 1 felhasználó. Több tízezren léphetnek ki ugyanarról a szerverről, senkinek nem fognak utánajárni, egyszerűbb magát a szervert tiltani.

2017. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!