Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy gmail.comos fiókom...

Fantom220 kérdése:

Van egy gmail.comos fiókom aminek elfejtetem a jelszavát vissza állítható? Ha (magyarázat lenn )

Figyelt kérdés

A gond az hogy van másodlagos e-mail cím viszont sajnos valamilyen oknál fogva nem fogadja el ugye elso kérdés amikor vissza szeretném tenni hogy adjon meg egy régi jelszót amire emlékszik az ok utánna titkos kérdés válasz megvan és vagy a másodlagos emailt kéri utána amit sajnos nem fogad el vagy egy olyan e-mail címet amihez hozzá férek megadom neki meg is jon az Elenyákod a mailre majd ugye irom be a helyre álitáshoz a kapott kódot a másik e-mailrol és megkoszoni a google hogy megérősítetem az e-mail címet de sajnos nem tudtak azonosítani.. Próbáltam keresni google support emailt vagy valami hasonlót de nem találtam ... ( persze tudom hogy ha telszámot megadtam volna nem lenne gond )


A segítséget Köszönöm.



2017. dec. 21. 11:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg is jön az elellenőrző kód akart lenni elírtam
2017. dec. 21. 11:49
 2/5 anonim ***** válasza:

A feléig sikerült elolvasnom, mikor rájöttem, hogy egy szót sem értek az egészből.


Egész biztosan az én hibám. :)

2017. dec. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A lágymeleg megkapom az ellenőrző kodot a végén egy másik e-mail címre de még se tudok bejelentkezni a fiók visszaállítási folyamatot próbáltam leírni meg adom neki amire emlékszem sajnos nem mindenre de kapok ellenőrző kódot a végén még sem enged be bocsi bonyolultan írtam le.
2017. dec. 21. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább az a problémám, hogy értelmetlen szavakat használsz, és ez ráreagál.
2017. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké igazad van ! jegeljük a dolgot .
2017. dec. 22. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!