Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent az iwiwen a belső...

Mit jelent az iwiwen a belső kör kifejezés, kik tartoznak oda?

Figyelt kérdés
Az egyik albumomat el szeretném zárni bizonyos emberkéktől, hogy ne mindenki láthassa azt az albumomat. Be lehet állítani, hogy csak a család, vagy barátok, vagy ismerősök láthassák. De nem értem, hogy kiket takar a belső kör. Köszi a segítséget.
2010. jún. 3. 12:46
 1/6 anonim válasza:
100%
Azok tartoznak oda, akiket ebbe soroltál bel. Ugyanis minden kapcsolatodat fel tudod címkézni, pl. barátok, munkatársak, stb. A kategóriákat és a felcimkézés lehetőségét az iwiw adja, te meg vagy élsz vele, vagy nem. Ha senkit sem jelöltél meg úgy, hogy belső kör, akkor ha az albumodon megjelölöd, hogy csak ők láthatják, akkor senki sem láthatja. szóval először jelölgesd meg, kiket szeretnéd, hogy a belső köröd tagjai legyenek!
2010. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, utánanézek rögtön:D
2010. jún. 3. 13:05
 3/6 A kérdező kommentje:

Megtaláltam, hogy barát, családtag, meg ilyenek, de azt, hogy belső kör, azt nem.:(

Bocs, hogy ilyen értetlen vagyok, de megmondanád pontosan hol van az, hogy belső kör? Köszi előre is.

2010. jún. 3. 13:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Betyááár :)
2010. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nálam rögtön az első felkínált helyen ez áll:


Csoportok

CsoportjaimCsoportjaid, melybe az ismerősöd soroltad Ez az ismerősöd nem tagja csoportnak.

Hozzáadás csoportokhoz Belső körCsaládMunkatársakHaverokIskolatársak Hozzáadás

2010. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Aha, nem tudtam, hogy a csoportjaim között kell keresni, azt eddig nem is láttam, vagy csak figyelmen kívűl hagytam:D

Azt hittem a honnan ismered-nél kell keresni. Köszi a válaszokat:D

2010. jún. 4. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!