Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrentezéskor megszakad az...

Torrentezéskor megszakad az internetkapcsolat. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Akármit próbálok letölteni, véletlen időközönként megszakad az internet. Alapvetően utorrentet használtam. Miután elkezdődött a probléma, gondoltam az utorrentnek lehet valami baja, megpróbáltam a qbittorentet. Az eredmény változatlan. Ezután átálltam a Vuze-ra, de ennél is ugyanaz a helyzet. Mindegyikben próbáltam állítgatni a fel és letöltési sebességet, a maximális kapcsolatok számát, illetve minden beállítást amit netes fórumokon találtam, de semmi nem segített.

10 mbit/s internetem van, ADSL. Router nincs, csak a modem, arról kapja a gép az internetet.

Azóta van ez a probléma mióta újratelepítettem a gépet, pedig ugyanazokat a beállításokat használtam mint újratelepítés előtt.


Mit lehet még megpróbálni?



2017. dec. 25. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem bírja el a modem vagy a hálózat, semmi köze az újratelepítéshez.
2017. dec. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy milyen géped van, milyen operációs rendszerrel. Ha W10-et használsz, sanszos, hogy a win által feldobott driver nem jó és azért szakad a kapcsolat. Elképzelhető az is, hogy a szolgáltatód korlátozza a p2p forgalmat.


Sok a hibalehetőség, de ha megadsz pár dolgot, talán segíthetünk!

2017. dec. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Fujitsu esprimo p710

Hálókártya:Realtek RTL8139/810x

Windows 10 64bit

2017. dec. 25. 15:16
 4/8 A kérdező kommentje:
A drivereket Driver Booster nevű programmal frissítettem
2017. dec. 25. 15:17
 5/8 fersk ***** válasza:

[link]

Ez mit mutat?

2017. dec. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Telefonról írok, a lényeg: Win10 reinstall és minden drivert kézzel frissíts, az ilyen szr, spyware Driver Boostert és tsait meg egy életre felejtsd el!
2017. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 T/Z ***** válasza:

#6


Az iObit féle Driver Booster nem kémprogram. A szakma által általánosan használt driver kereső alkalmazás, ami miután megkereste a drivereket, szépen el lehet távolítani, így nem ugrálnak fel kéretlen reklámok felőle.


Kérdező, a modem mennyire régi?

Ha más géppel is csinálja ezt a hibát, jelezheted a szolgáltató felé is a problémát, egy régi modem is okozhat ilyen hibát, ha megszolgálta már az idejét.

2017. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

@7: Ne haragudj, de én mindig azt hittem, hogy a szakmának nem kellenek felesleges segédprogramok, mert mindenki meg tudja keresni a szükséges drivereket. Persze, több melóval jár, de legalább nincs teleszemetelve a gép meg a registry fölösleges állományokkal meg sorokkal, a hátrahagyott ajándékokról már nem is beszélve.

Másrészt nekem jó tapasztalatom még nem volt az ilyen programokkal, ezért sem szoktam sem használni, sem pedig tanácsolni a használatukat.

2017. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!