Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail / Email cím megváltoztat...

Gmail / Email cím megváltoztatás / Importálás?

Figyelt kérdés

Nem tudom, lehetséges e, hogy Email címeket variáljunk át máshová.

Úgy értem, hogy pl: Van egy Gmail Fiókom és egy Citromail fiókom.

Gmail fiókommal szoktam youtubeozni ide-oda, DE Citromaillal szoktam beregisztrálni, bejelentkezni mindenhova.

Lehetséges-e az, hogy a Citromailos dolgokat átvigyem Gmailra? + Megváltoztatni az email címet.

Ez kissé lehet bonyolult. :D

Úgy nézne ki, hogy: Ahova belépek Citromaillal azzal már Gmaillal lépjek be. Lehet hülyén fogalmaztam meg XD

Remélem meg lehet oldani! :)

(Mert a Citromailra nem jönnek meg a levelek, későbben érkeznek, van amikor egyáltalán nem jön meg.

Pár helyre nem is lehet beregisztrálni vele. Semmi. Nagyon rossz.

De mindenhova azzal vagyok beregisztrálva. És ezt szeretném megváltoztatni. Remélem lehetséges :S)



2017. dec. 26. 21:50
 1/4 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Ahol e-mail címmel kellett regisztrálni, ott jó eséllyen nem tudsz e-mail címet módosítani, ahol felhasználónevet kellett kreálni, ott sok esetben lehet. Lépj be ezekben a fiókokban a felhasználói adatok közé, nézd meg, át tudod-e írni az e-mail címet, ha igen, hajrá, ha nem, akkor így jártál. Vagy regisztrálj új fiókot, a citromail-es címűt meg töröld.
2017. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én nem igazán találkoztam még olyannal, hogy ne lehessen emailt lecserélni... lehet van.. de én még olyan tróger oldallal nem futottam össze!

Tehát kérdező, nyugodtan cserélgesd le gmailre a mailcímed ahol vaczak citró van megadva!

A citrot nem ismerem (nem is fogom hacsak nem osztogatnak majd 10ezreket a regiért) de keresd meg az átirányítást és állítsd be, hogy minden levelet tivábbítson g-re..

Azután fel tudod venni citrós mailod gmailbe úgy, hogy ha citróra érkezik levél .. te gmailon keresztűl tudsz válaszolni citrós mailod nevében.

2017. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ja és igen az import:

(de itt már rázósabb lessz a beállítás)

ElőX is meg kell tudd, hogy citrónak mik a imap v. pop3 és smtp beállításai..

akkor ahoz mérten fel tudod venni gmailbe mint saját tulajdonú fiók.. (ezzel gyakorlatilag a gmailt mint egy pl. outlook levelezőklienst használod)

Ott majd beállítható mi legyen a citrós levelekkel átrántás után.. maradjon egy példány citrón v. törlődjön!

*érdemes lesz gmailnál bepipálni, hogy a citrós leveleket cimkézze fel!!

Mindezt gmail Beállítások->Fiókok... fülön lesz :>

2017. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem!

Köszönöm szépen a válaszokat!

Máris nekifogok! :)

2017. dec. 27. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!