Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon lassú az internetem...

Nagyon lassú az internetem már több napja, lassan tölt be, a videomegosztó oldalakon folyamatos laggolás van. Nem tudok rájönni az okára. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az internet gyorsasága visszaesett 72 Mbps-re (pedig több volt), a küldött és fogadott bájtoknál pedig sokkal több a fogadott, mint a küldött (x időpontban a küldött csak néhány millió, a fogadott pedig 100 millió).


Nem tudom eldönteni, hogy a gépemmel van-e hiba (vírus stb.) vagy pedig az internettel?



2017. dec. 28. 21:23
 1/3 T/Z ***** válasza:

Mekkora internetcsomag? Milyen szolgáltató?

Router/modem újraindítása gondolom azért megvolt már.


Speedtest mit mér?


Mások is használják ezt a gépet?


Más eszközzel rácsatlakozva (pl. telefon) is ilyen lassulás tapasztalható?


(Az a 72Mbit pedig nem egy rossz érték.)

2017. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csináltam egy speed testet: ping: 7ms, download: 2.44 Mbps, upload: 2.71 Mbps


Csak én használom a gépet.


Telefonnal normálisan megy a net.


Elvégeztem már egy pingelést a google szerverével és nincsenek kiugró problémák, nincs elveszett csomag stb.


Fogalmam sincs, mi a baj, látszólag minden rendben van, mégis a net nagyon lassú, videókat nem tudok nézni, mert állandóan megáll. Lassan tölti be az oldalakat, és torrentről is lassan jön, ha szedek valamit. :( Egyre gyanúsabb, hogy a gépemmel van valami baj.

2017. dec. 28. 23:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Laptopról van szó vagy asztali pc-ről?


Laptop esetén:

- Ha wifin internetezel, és be van kapcsolva a bluetooth is, akkor egy tesztelésig kapcsold ki a bluetoothot és úgy próbálj meg elérni oldalakat vagy tesztet futtatni,

- Frissítsd a wifi illesztőprogramját,

- Tégy próbát wifi helyett kábeles megoldással.

2017. dec. 29. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!