Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows telepites utan folyama...

Windows telepites utan folyamatos fix magas ping online jatekokban?

Figyelt kérdés

Eddig Win7 32 bitt volt a gepemen, altalaban 60-as pingem volt minden Eu- szeron minden mmo-ban. Nemreg lett kotetve upc-s net, 300 mega, laptopon es tableten egyszerre ment a yutube vagy valami sorozat, az asztali gepen nem zavart be semmit.

Folraktam egy Win7 64 bittes rendszert, speedteszt alapjan minden a regi, de most egy jatekon belul fix 182-es ping van, mas mmoban meg ingadozik 87 es 130 kozott. Meg akkor is ha semmi mas nem hasznalja a netet az asztali pc-n kivul. 2 napja buvom a guglit, frissitettem mar drivert, allitolag a Win updatelni akar, de nem kap semmit csak orakig keres, igy le lett a frissites tiltva. Egyetlen dolog amit talaltam hogy IPv4 kapcsolat van, de IPv6 nincs, es az utobbit sem tudtam mukodesre birni.



2016. okt. 13. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, hogy az IPv6-nak nincs jelentősége számodra, nem ahhoz van köze. Ha van rá lehetőséged, akkor egy másik eszközzel csatlakozz a netre és csinálj egy sebességmérést: [link] . Ha itt megfelelő pinget kapsz, akkor a hiba a számítógépeddel van, ha nem, akkor pedig jó eséllyel a szolgáltató részéről van probléma.
2016. okt. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Windows updatet végigment?
2016. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link] kb ez volt telepites elott is, tudom hogy a hiba a geppel van, csak jo lenne vegre rajonni hogy mi.

Az update nem ment vegig mert masfel ora utan is csak keresgelt. Raktam ujra regebb a gepem, akkor max 10 perc volt a frissites keresese, bar ez most mas Os, eddig csak 32 bittesem volt.

2016. okt. 13. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki kell kapcsolni minden új telepítés után a frissítéseket, ha van rá mód.
2016. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nos megoldodott a problema... felig.

Visszaraktam a jol bevalt 32 bittest, lass csodat, ismet jatszhato pingem van. Ezek szerint a 64 bittes valami buheralt kiadas volt.

2016. okt. 13. 22:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne írd már két "t"-vel a bitest.
2016. okt. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!