Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gépen össze tudnám vonni a...

Gépen össze tudnám vonni a wifi adapteremet és a telefonom USB "modem ként" használt internetét?

Figyelt kérdés
A telefonomon egyértelműen van wifi, a net megosztásánál van egy opció, hogy USB-n megosztja a netet a gépnek, és így tudtam használni gépen, aztán szereztem be egy modemet. De a netem normálison 600kb/s letöltést tart és, hogy nem lehetne mind a kettőt rákötni a gépre egyszerre? Így a kettő töltése össze adódna. Ha a gépen használom az adapterrel akkor a telefonon mindig megmarad a 600kb/s töltés, nem hat ki rá. Ha egyáltalán van ilyen. Köszönöm a válaszokat!

2018. jan. 1. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Mivel a max sebesség nálad 600kb/s.

Ha a telefonodat is rádugnád ugyanúgy 600kb/s sebeséggel menne minden.

Esetleg ha kábelesen összekötöd gyorsabb lesz ha nem tetted még meg.

2018. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Így a kettő töltése össze adódna. "

NEM

2018. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2018. jan. 2. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Az amit te elképzelsz nem tudna működni, vagy ez, vagy az, a kettő együtt NEM fog működni.

Ha erősebb netet akarsz fizess elő olyan csomagra amivel eléred azt amit akarod, vagy be kell érned ennyivel.

2018. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!