Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen fajta adsl modemet éri...

Milyen fajta adsl modemet éri meg venni manapság?

Figyelt kérdés
A mostani 11 éves adsl modemünket le akarjuk cserélni, mert már nem tud olyan sebességet elérni mint ami a díjcsomagban van. (Egyébként hibátlanul működik immár 11 éve) 12 megát tud és a díjcsomagban 25 megás internet előfizetés van. Viszont jó lenne a segítség modem ügyben, mert nem igazán értünk ehhez a témához.

2017. dec. 29. 12:08
 1/6 lali51 ***** válasza:
A modemet a szolgáltató adja ,kérj új modemet.
2017. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
Plusz egy év a szolgáltató mellett, hogy ha nem bírja a jelenlegi modemed a gyűrődést, akkor általában ingyen kicserélik.
2017. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, még ezt se tudtam. Hát nem hinném, hogy megvárjuk míg elromlik, mert lehet még 20 év múlva is menne. :D Rendkívül stabil darab. D-link 360R
2017. dec. 29. 13:07
 4/6 P.O.C. ***** válasza:
De nem mindegy, milyen hardver verziója a 360R -nek. Ezt a típust már húsz éve gyártják, de a gyakran kap új "belet" vagy külsőt. A fekete T1 -es, pl. bírja a 25 Megát is.
2017. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
DSL-360R ver A1 ez van ráírva.
2017. dec. 29. 14:18
 6/6 A kérdező kommentje:
D-Link Deutschland GmbH-Eschborn. Nem is tudtam, hogy ez német. Azt hittem valami kínai. Akkor ezért bírja olyan jól. :D
2017. dec. 29. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!