Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook belépés- uj regizés...

Facebook belépés- uj regizés probléma?

Figyelt kérdés
Nagy családban otthoni wifis környezetből korábban többen regiztünk (ki laptopon, ki okostelon) Facebookra. Én már régen nem voltam bejelentkezve és mikor próbálok, bármilyen adatot kér és adok meg (pl. profilfoto, mobilszám), nem sikerül. Uj fiokot akarok és kérdésem, hogyan járjak el? Menjek más wifis környezetbe, regizzek másik email cimmel, teloszámmal? Lehetséges, hogy a laptopom IP számát vagy ha a routernek-modemnek egyáltalán van IP száma azt megjegyzi a FB és azért nem tudok belépni?

2018. jan. 2. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális szavak, köszönöm.
2018. jan. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 koromarcsi válasza:

Nekem is hasonló problémám van. Régen jártam a facebookban és azt írja: a megadott e-mail-címhez tartozó fiók le van tiltva.

Nem enged új fiókot létrehoznom, nem tudok a facebookra belépni.

Ha valaki segít, előre is köszönöm.

2018. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!