Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Múlt év vége ( 2017. december)...

Múlt év vége ( 2017. december) óta nem jön be nekem a minervasyte oldal! Tud róla valaki valamit? Hiába próbálom beírni máshogyan is, a keresőig eljutok, onnan azonban egyszerűen nem jutok tovább, hiába kattintok bármelyik lehetőségre!

Figyelt kérdés
2018. jan. 4. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy egyedül. Nálam is ez a helyzet.
2018. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Sajna nekem se jön be. Kicsit sokáig tart a karbantartás vajon? remélem nem szűnt meg :((
2018. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már más fórumokon is olvastam, hogy próbálták mások is, de senkinek nem jön be az oldal! Most ez tényleg csak karbantartás, vagy megszűnt volna?
2018. jan. 5. 12:07
 4/10 anonim válasza:
0%
A Minervasyte tulajdonosa már régóta nem foglalkozik az oldallal. Több hét is eltelhet, mire észleli, hogy nem megy az oldal de valószínű, hogy már ez sem érdekli. Egy szellem oldal lett, moderátor is csak egy maradt, az is olyan, csak les ki a fejéből, mint ha nem is lenne. Egyébként hanyagoljátok az ilyen letöltő oldalakat, mert hamarosan büntetést fog fizetni az aki jogdíjas filmeket tölt le és fel, ugyan is a szolgáltatókat kötelezik a felhasználói szokások naplózására. További minden jót kívánok!
2018. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Sziasztok! Látom hogy a minervasyte oldala után érdeklődtök. Hosszas keresgélés után rátaláltam a helyette működő letöltő oldalra. A régi belépőm valamiért nem működik, de lehet hogy csak én emlékszem rosszul így újra regisztráltam. Sajnos a filmletöltésnél elég kevés a részlet, nem jártam sok sikerrel, mindegyik letöltésem leállt és hibát írt ki. Biztos hogy ez az az oldal, mert a filmletöltésnél rögtön az előfizetéses oldalra ugrik ahol a régi prémium belépőm működik.

Na de a lényeg. Fedezzétek fel ti.

A website: [link]


Minden jót. Tünde

2018. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kovács Levente 1 válasza:
Sajnos ez sem a Minervasyte. Ez a datafilmek net oldal alteregója.
2018. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kovács Levente 1 válasza:
hátétépé: per per website pötty informer pötty com per minervasyte pötty us
2018. ápr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kedves Levente. Előző válaszodból most mit is tudtunk meg: a valaha létezett oldalról szóló statisztikát, adatokat? Sajnos ez nem éleszti fel a site-ot.
2018. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
sajna ez sem müködik
2018. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos anyagi gondok miatt nem érhető el az oldal
2018. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!