Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on visszajelölnek...

Facebook-on visszajelölnek olyan, akiket be sem jelöltem? Tapasztaltatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Tehát kétszer történt meg ez mostanság. Az egyik esetben fogalmam nincs ki az illető, a másik esetben egy közös csoportban vagyok vele, tehát lehet mondani, hogy minimális kapcsolat van köztünk. Most megnéztem a jelöléseimet, ott is van egy fickó, akit tuti nem jelöltem be én, de vele meg vannak közös ismerősök. Szóval elképzelhető, hogy az FB valami saját véleményű párosítás után önhatalmúlag jelölget embereket?


Mert gondoltam rá, hogy feltörték volna az FB-émet, de miért? Hogy bejelöljenek pár embert nekem? Fura...

Más tevékenység nincs, ahogy mvisszanéztem, amit más számlájára tudnék írni...



2018. jan. 5. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, utána rájöttem, hogy a telefonos app a ludas. Ha mondjuk a csoportba megnézel az illetőnek egy kommentjét, vagy ilyesmi, baromi könnyen lehet félrenyomni az ismerős kedvelésre.

Azóta nagyon figyelek, hogy úristen, csak be ne jelöljek valakit. :)

2018. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bízom benne, hogy csak ennyiről van szó :)

Köszönöm szépen válaszod, valamelyest megnyugtatott.

2018. jan. 5. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!