Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan mobilnet csomagot, ahol a net korlátlan? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most akarok 4g routert venni, tp link m7650-est néztem ki és ebbe tenném a sim kártyát. Így wifin kapcsolódnék rá laptoppal. Így ha költözöm, nem kell bajlódnom vezetékes net áthelyezéssel. Így a mobilitás biztosítva lenne.


De, elkezdtem böngészni a különböző szolgáltatók, úgymint t-home, telenor ajánlatait és ledöbbentem.

A korlátlan mobilnet csomag csak mobiltelefonban használható!!!


Tehát a routerbe nem tehetem be a sim kártyát????!!! Ez elképesztő!!


Tudtok valamit ajánlani?



2018. jan. 5. 22:33
 1/7 pinkpancser ***** válasza:

Telenor Hello data. Korlátlan és megy routerben is.

IQpro is ad korláltant adatkártyával.

2018. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1. Pont erről beszéltem, telenor data! Azt írja,csak telefonban használható!!


[link]


Idézet erről az oldalról:

" Az előfizetőnek minden hónapban legalább egy hanghívást kell kezdeményeznie

A csomag nem használható gépek közti kommunikációra (pl: távfelügyelet)

A SIM kártya csak telefonban használható, nem rakhatod olyan eszközbe, ami kizárólag adatmegosztásra való.

2018. jan. 5. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezen döbbentél le? Akkor nézd meg a csomagok árárt. Szokjad csak a gondolatot, hogy vezetékes neted lesz, feltéve ha nem vagy milliomos...
2018. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megnéztem az iqprot is. Kicsit gyanús az egész.

Nincs tisztázva, hogy milyen nagyságú a le ill. feltöltés,vagyis tudje-e a 4g-t?? Meg milyen stabilan? Milyen a lefedettsége ennek a szolgáltatásnak?


Meg külföldön használható-e ill. ha igen akkor hány gb-ig?

2018. jan. 5. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:
A korlátlan net csomaggal való bajlódásod talán máris több macerával járt, mintha vezetékes netet kell majd esetleg áthelyezni. A szolgáltatók nem véletlenül nem támogatják az elképzelésed szerinti netet.
2018. jan. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Főleg külföndön korlátlan xD Eeeez igen, ha találsz a világon, én is kérek 10 ilyent..
2018. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-oska. Nem írtam olyat, hogy külföldre kell korlátlan!


Belföldre kell korlátlan. Külföldi használatra meghatározott GB-ni adatot engednek, pl: 15Gb vagy 20Gb...stb.


Itt a hangsúly a belföldi korlátlanon van és olyan kell, amit 4g-s routerbe tehetek és fogja a 4g-t.


Amiket találtam, ilyen mobilflottás "izék vannak", ami elméletileg megfelelne az előbb leírt igényemnek, pl: 6-7 ezer Ft közöttiek csak ez még nem tiszta előttem, hogy mennyire stabil a le ill. feltöltés? Meg egyáltalán ez az ismeretlen egyéb mobilflotta megbízható?....

2018. jan. 26. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!