Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore helyezés? Legenda...

NCore helyezés? Legenda szeretnék lenni

Figyelt kérdés

ERTEK=up(interval)*avg(torrdate)*time*seedsize*skala_torrszam*regdate*upload*owntorr

Erről tudok, de semmit sem értek belőle, nincs részletesen elmagyarázva. Tehát 3 TB körül van nekem seedben (seedsize), mivel sok a szabad helyem a gépben. 499 Torrent, de ha 48 óráig sem kapcsolom ki a gépem, akkor sem vagyok jobb, mint 5100 napiban. 152 Feltöltött torrentem is van. Karim 2 éves 3 hetes. Sajnos netem lassú, szóval így sincs több, mint 4.56 TB feltöltésem, egy nap alatt max. 20-30 gigát tudok feltölteni. Segítsetek, mivel tudnák javítani, hogy Legenda lehessek.



2018. jan. 5. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az oldal további részén ez szerepel:


"""

A képletben szereplő változók egyike sem lehet 0! Ahol így lenne, ott a logikának megfelelő számmal helyettesítjük azt (ez általában 1).


A képletben szereplő változók jelentései a következők:


up(interval): Feltöltött adatmennyiség (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)


avg(torrdate): A futtatott torrentek átlag életkora (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)


time: Az összes futtatott torrent seedben töltött ideje (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)


seedsize: A seed-ben álló adat mennyisége (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)


skala_torrszam: A futtatott torrentek száma alapján generált szorzó (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)


db érték

0-10 1

11-25 1.5

26-75 2

76-150 2.5

151-250 3

251+ 3.5


regdate: A regisztrációtól számított oldalon eltöltött évek száma alapján generált szorzó


upload: Az eddig feltöltött összes adatmennyiség alapján generált szorzó


owntorr: A feltöltött torrentek száma alapján generált szorzó

"""


Tehát a következökkel tudod növelni a pontszámod:

- up (nem szakítod meg a feltöltést 1 hét után - seed szerver segít)

- time (ugyanez)

- seedsize (ugyanez, nagy torrentek letöltése)

- owntorr (töltesz fel további torrenteket)

2018. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A havi feltöltési mennyiség az, amivel nagyot lehet ütni. Hiába ér többet egy régi torrent seedelése, az új torrenteknél van nagy forgalom. Szóval sok új, nagyméretű torit kell nagy sebességel seedelni a jó helyezésért.
2018. jan. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Legenda rangot nem nagyon fogsz seed szerver nélkül elérni.
2018. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondjátok, hogy a futási idő nagyon sokat tudna javítani, hogy kikapcsolás nélkül menne egy hónapig? Mert nekem most is már csak 4 órákat pihen a gépem. Valahogy úgy érzem nemtudok már jobb lenni valami miatt helyezésre.
2018. jan. 6. 11:21
 5/10 A kérdező kommentje:

Heti helyezés:

8548

Havi helyezés:

8509

Elmúlt havi helyezés:

6842

Most pont a napim rossz, mert kikapcsoltam utazás miatt a gépet.

2018. jan. 6. 11:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bérelj szervert és futtass legalább 150 torrentet, az új megjelenéseket, amiket sok ezren szednek, szintén tedd be.
2018. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vagy vehetsz otthonra is egy torrent-képes NAS-t.


20-30k a gép, bele 1-2 merevlemez, 5-20 wattot fogyaszt az asztali géped 50+ wattjával szemben.

2018. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de azt esetleg biztosra ti sem tudjátok, hogy van-e értelme 20 terát seedbe tenni, 2500 torrentot feltölteni stb? Vagy ott is van egy max érték, mint a futtatott torrenteknél a 251?
2018. jan. 6. 16:44
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Fölösleges annyit futtatni, Legendnél tökéletesen mindegy, hogy a 2999. vagy a 29. vagy.

A NAS nem hülyeség, csak ugye a torrent megeszi a sávszéled, nem mindenkinek bírja el a nete, az enyém legalábbis kifingik tőle, jobban járok egy seedszerverrel.

2018. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Fura életcéljaid vannak...
2018. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!